PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844034}
7,2 787
ocen
7,2 10 1 787
Kto zabił małego Gregory’ego
powrót do forum serialu Kto zabił małego Gregory’ego?

mega dziwna sprawa, mając nagrania głosu, mase listów, nadal nikt nie potrafił znaleźć sprawcy? tymbardziej, że jest 99% pewności, że zabójca lub zabójcami jest ktoś z rodziny. nie zabezpieczono żadnych śladów biologicznych, które w tych czasach można porównać? myślę, że rodzina wie kto to zrobił lub mają mocne podejrzenia. szkoda tylko, że w tej przepychance rodzinnej zabite zostało niewinne dziecko.

według mnie winny jest Bernard, szczególnie jeśli rzeczywiście powiedział to co nagrał reporter podczas pobytu u tej ciotki, czy tam babki

użytkownik usunięty
Eiikoo

też mnie zastanawia brak identyfikacji głosu, nie podjecie proby popbrania probek DNA z ubrania dziecka... ale moze to takie zakopane polkie wszyscy sasiedzi wiedza.nikt nie chce powoedzieć. Dlaczego kruk milczy skoro rodzina ma trojke bowych dzieci i pieniadze czyli znowu sa szczesliwi. Gdyby zyl bylby zagrozeniem dla bowych dzieci chyba ze odszkodowanie od panstwa zalagodzila.zale.kruka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones