PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378865}

Kumple

Skins
7,8 87 887
ocen
7,8 10 1 87887
6,6 5
ocen krytyków
Kumple
powrót do forum serialu Kumple

Oglądam po raz nty, ale tym razem na netflixie i jestem na s01e05 gdzie ciągle nie pasowała mi muzyka, np. w 3 odc na imprezie u Chrisa gdzie powinno lecieć Chemical Brothers
Ktoś wie czym może być spowodowane to, że na netflixie jest inny soundtrack? (który w ogóle nie pasuje) przecież oryginalny jest przepiękny!
Porównajcie sobie np. scenę z 5 odcinka, gdy Cassie nalewa sobie wódki do pistoletu na wodę :(

nannou

Tak.

ocenił(a) serial na 7
nannou

Wyrzucili MGMT z finału drugiego sezonu i dodali jakieś badziewie, to samo, gdy Cassie w drugim odcinku jedzie autem... Jeszcze brakowało tego, by podmienili też tę z finału jedynki. Pewnie poskąpili na prawa autorskie.

ocenił(a) serial na 8
nannou

Zauważyłem podczas pogrzebu Chrisa, czekałem na Seven Nation Army a dostałem jakiś syf. Za to powinny być jakiś sążne kary pieniężne ponieważ muzyka w tym serialu jest dobrana perfekcyjnie.

Edit. Była dobrana perfekcyjnie.

nannou

Tak samo w 1. odcinku 5. sezonu piosenka Aeroplane - We can't fly zastąpiona jakimś badziewiem, które totalnie odbiera mocy tej scenie z Frankie (musiałam sobie włączyć tę scenę na youtubie bo wiedziałam że coś nie gra) :/

ocenił(a) serial na 10
nannou

Zmienili tez muzykę w scenie, gdy tańczą na imprezie u Freddiego w szopie z mega pasującej tekstem i muzyka piosenki na jakieś techno.

nannou

Jeden z najfajniejszych odcinków pod względem muzycznym moim zdaniem był ten z 3. generacji, w którym bohaterem był Rich.. stare rockowe i metalowe klasyki zostały wyrzucone, sceny dosłownie poszatkowane (Grace krzycząca na stole f…k you, I won’t do what you tell me z jednej z piosenek Rage Against the Machine została niewybaczalnie zmajstrowana, tak jak pobudka Richa z Let the Bodies Hit the Floor), żeby ukryć pierwotny soundtrack.. To był mój ulubiony odcinek ze wszystkich, teraz nie da się tego oglądać.

nannou

Niestety muzyka w kinematografii zaczęła kosztować duże pieniądze. Przykład to oryginalną muzyka w Przystanku Alaska kosztowałaby miliony temu nie ma go online, a wersję DVD poza niemiecką mają jakąś muzykę za pół darmo zamiast np. Enya. Skins po prostu nie stać na tą muzykę.

nannou

Chyba nie poszedł mój komentarz ze względu na wulgaryzmy hehe
No i nieźle zjechali scenę z grzybkami z trzeciego sezonu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones