Kumple
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś z was może dlaczego po 2 sezonie wszystko się kompletnie zmieniło? To bez
sensu po co to ma być 3 sezon jeśli nie ma on nic wspólnego z poprzednimi?! Powinien to
być już zupełnie inny serial, bo nawet jeśli się zmienili aktorów to powinni ich po prostu
podmienić, a nie zmieniać wszystko łącznie z fabułą i w ogóle wszystko!

ocenił(a) serial na 9
sophie_1996

bulwers na zmianę bohaterów i fabuły numer 535365635623875784... takich tematów już jest masa, wystarczy się trochę rozejrzeć na forum. Kolejny raz piszę, że taki zabieg sprawia, że serial jest ciągle świeży i nie ma ciągnięcia niepotrzebnie wątków, jak w amerykańskich tasiemcach. W ten sposób pierwsza generacja nie zdążyła się znudzić i ma się o niej miłe wspomnienia. Jak to sobie dalej wyobrażasz? Skończyli szkołę średnią i każdy poszedł w swoją stronę. Taka koncepcja serialu. Opisuje życie bohaterów na przełomie dwóch lat. W ten sposób może poruszyć więcej problemów i możliwe, że ktoś się bardziej utożsami z bohaterami kolejnej generacji.

ocenił(a) serial na 10
Monika2903

no dobra, ale co ludzi z 3 serii mają wspólnego z ludzmi z 1 i 2?

ocenił(a) serial na 9
sophie_1996

chodzą do tej samej szkoły, są po prosty kolejnym pokoleniem, Effy jest. Tak ciężko zrozumieć, że to całkiem nowa historia w takim samym formacie? Czy serial to ma byc tasiemiec z wiecznie tą samą obsadą? Dlatego to się nazywa podział na generacje, nowi ludzie, nowa historia, to samo miejsce, podobna problematyka.

ocenił(a) serial na 10
Monika2903

dla mnie 2 sezony z nimi to było trochę mało

ocenił(a) serial na 9
sophie_1996

Ja tam wolę niedosyt od przesytu. Poza tym, jak już napisałam dalsze sezony z nimi nie miały racji bytu, każdy poszedł w inną stronę praktycznie. Dostaliśmy fragment z ich życia, kiedy jeszcze dojrzewali. Te wydarzenia w pewien sposób ukształtowały ich osobowość. Teraz możemy się domyślać, jak się ich życie dalej potoczyło i to jest dla mnie o wiele ciekawsze niż podanie wszystkiego na talerzu. Nadchodzi nowa generacja, nowe problemy i nowa historia. Do nich też się można bardzo przywiązać.

Monika2903

Ja właśnie największy żal miałem po 2 generacji. Niesamowity niedosyt... Ale tak jak piszesz - dzięki temu mam dobre wspomnienia z tymi bohaterami i mogę kombinować jak to się mogło skończyć. Znając życie prędzej czy później scenarzyści wpadną na pomysł opisania dalszych losów, więc nie ma też co przesądzać.

ocenił(a) serial na 9
cautionhot

Film skupiony na drugiej generacji jest planowany od dawna, ale ciągle się nie mogą za to zabrać. Powiem szczerze, że ja również mam większy żal po drugiej generacji i trzecią oglądam już tylko z sentymentu, ale no cóż, dostajemy po dwa sezony i już.

ocenił(a) serial na 8
Monika2903

Ja się na temat 2 generacji nie wypowiadam , bo dopiero dziś skończyłam oglądać 2 sezon i szczerze czuję lekki niedosyt, ale może to i dobrze że nie ciągną tego w nieskończoność.
Nie wiem tylko czy brać się za ten 3 sezon czy nie, bo słyszałam że jest dosyc marny w porównaniu z poprzednimi.
No ale chyba najlepiej bedzie samej ocenić, bo co człowiek to inna opinia. ; )

kilmenyy

Kwestia gustu. Jedni twierdzą, że 2 generacja jest najlepsza, inni, że najsłabsza. Najlepiej jest obejrzeć i samemu wyrobić sobie opinię ;)

ocenił(a) serial na 8
Evarini

2 generacje ratuje cook tak naprawde, ratuje kazdy watek i caly czas robi syf

ocenił(a) serial na 8
SHOGUN_

To ja się chyba dzisiaj wezmę w takim razie ze ten 3 sezon, ale zapewne będzie mi brakować poprzednich aktorów.. ; )

ocenił(a) serial na 8
kilmenyy

mi nie brakowalo nikogo oprocz Tony'ego, jedyna ciekawa postać z 1i2

ocenił(a) serial na 9
SHOGUN_

Tony'ego brakuje mi przez cały serial, był jedną z najlepiej złożonych postaci... Chociaż druga generacja była naprawdę dobra to jednak mam sentyment do pierwszej.

ocenił(a) serial na 10
sophie_1996

moim zdaniem, to lepiej, że każda generacja ma po dwa sezony, niż mieliby ciągnąć cały czas jeden wątek. myślę, że w pierwszych dwóch sezonach pokazali tyle, ile było do zobaczenia. poznaliśmy bohaterów, ich uczucia, emocje i nadszedł czas zacząć coś nowego.

ocenił(a) serial na 8
theartofsuicide

Po skończeniu 3 sezonu stwierdzam to samo. ;D Myślałam że 3 sezon to będzie porażka jakaś totalna, a wcale się taka nie okazala, moim skromnym zdaniem. ;D Brakowalo mi troche starej obsady itd. ale losy kolejnych postaci tez mnie zaciekawily i chyba zaraz odpalę 4 sezon.. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones