Kumple
powrót do forum 5 sezonu

sezon 5

ocenił(a) serial na 10

czy ktoś ma wiadomości, czy bohaterzy z 3 i 4 sezonu pojawią się w 5? Oglądałam 1 i 2, byłam wniebowzięta, ale 3 i 4 mnie nie zachwycił, teraz może się zmieni, czekam na nową obsadę, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Obbserwatorka

Prawdopodobnie nie, przynajmniej twórcy niczego takiego nie ogłaszali.A biorąc pod uwagę, że w 3 i 4 serii nie było gościnnie nikogo z poprzedniej generacji teraz też raczej nie będzie.
Nowa obsada nawet mi się podoba, więc mam nadzieję, że będzie ciekawie:)

_malena_

jak poprzedniczka, powiem, że raczej nie, ponieważ tak samo, w 3 i 4 nie było nikogo z 1 i 2, a więc w 5 i 6 nie będzie nikogo z 3 i 4 ;> I producenci własnie nic nie wspominali, a z reszta jutro wyjdzie pierwszy odcinek, liczac na szczeście w sobotę może już być z napisami w necie !

Alice_Kristensen

3 i 4 byly Effy i Pandora z 1 i 2

munchausenbykacc

Jeżeli o takie cos ci chodziło, to to sa drugoplanowe aktorki z 1 i 2 serii, ok. Ale własnie w 5 serii nie będzie nikogo z 3 i 4. niestety .

ocenił(a) serial na 9
Alice_Kristensen

Myślę, że nie, gdyż żaden odcinek piątego sezonu nie jest zatytułowany imieniem osoby znanej nam z poprzednich serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones