PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 843
oceny
6,9 10 1 4843
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Bajka swietna...

ocenił(a) serial na 8

ale wnerwia mnie to ze z Wielkiej Piatki robia jakies cioty co dostaja co chwile w dupe od
kazdego kto przyjdzie do palacu,Shifu to przeciez mistrz Kung-Fu i on co chwile tez dostaje
nie wiem czy on wogole w serialu kogos pokonal...Tak czy inaczej no w Kung fu pandzie to
sa kozacy a w serialu to cioty ktore ciagle i ciagle ratuje Po no ale to przecierz powinno byc
na odwrot oni sie wiecej ucza od niego i on powinienen byc slaabszy od nich..Ach....nic nie
mowie juz na serio......

ocenił(a) serial na 8
rewolwer12

masz racje np odcinek wyzwanie Shifu dostaje baty od hun duna nosorożca którego wyszkolił PO!!!

ocenił(a) serial na 8
sadzik444

mi się tak przypomniało że Shifu jest inaczej ubrany niż w KFP 2 dlaczego??

ocenił(a) serial na 8
rewolwer12

jezuuuuu albo np. odcinek Reakcja Łańcuchowa fajowy odcinek ale jednak brakuje mi tutaj mocarności Tygrysicy i Po a oni nie dawali tam rady 5 krokodylom -_- a w filmie całą watachę Shena rozwalili :D ciekawe :D

rewolwer12

Odcinek jest dobry,ale ich głownym przeciwnikiem były właśnie pajace jakieś.

ocenił(a) serial na 8
dawidking2

nom niestety

rewolwer12

Moim zdaniem drą się jak orki.

ocenił(a) serial na 8
dawidking2

hahaha

rewolwer12

Zgoda.

ocenił(a) serial na 8
dawidking2

a Ty coś jeszcze zauważyłeś dziwnego w niektórych odcinkach KFP:LOA ?

rewolwer12

Pierwszy robiłem o tym temat pt. Sowa.

ocenił(a) serial na 8
dawidking2

prawda -_-

ocenił(a) serial na 8
rewolwer12

Taa... jak ogladam ten serial to samo sobie mysle co Ty rewolwer12 :) Masz racje

ocenił(a) serial na 8
wiktor477

Dzięki wiktor477 :) ale nie trzeba aż tak oficjalnie :)

rewolwer12

W sumie to prawda ale. Po jest smoczym wojownikiem i ma pewne walory których nie ma nikt z potężnej piątki a mianowicie sile, wytrzymałość ciężar i jest bardzo zdolny. On wydaje się ciapowaty ale jak rusza do walki to na całego i nie cofa się przed niczym aby wygrać. W odcinku zły PO pokazuje jak bardzo mógłby być silny gdyby nie miał hamulców moralnych. Jakby nie było to nawet Shi-fu by go nie pokonał a on zna najróżniejsze techniki walki i niejednokrotnie odrzucił ciężką pandę za pomocą 2 paluszków a to nie jest łatwe przy takiej tuszy.

ocenił(a) serial na 10
darek1

Ta , to wyobraź sobie złą Tygrysice :)

ocenił(a) serial na 8
darek1

nom ale.... słuchaj oglądałeś KFP2 widziałeś jak się tam bili a jak w serialu ? to jest duża różnica narzucę przykład w odcinku z tym kurduplem Tygrysica nie dała rady położyć trzech krokodyli !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones