PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 843
oceny
6,9 10 1 4843
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Właśnie przeżywam najgorsze chwile mego życia.... nienawidzę ludzi którzy wymyślili ten
odcinek! Ja tu już jestem cała w łzach a Po kurde klops jeden musi mi to robic?! Może lepiej
podam link...
http://www.vidbux.com/5oo5csqyb3uq
Idę posłuchac depresyjnej muzyczki. ;(((
Fani Pong uchodzą w niepamięc. ;((( Teraz są fani... O.o Nawet nie wiem jak ona ma na imię! I
wiecie co... Ti ma poważną konkurencję. Bo i ja jak zobaczyłam tą oto osóbkę to mi szczena
opadła! ;(((
Bye... chyba idę schowac się w kąt z mp4 i beczec. :((( Żegnajcie. Długo mnie może nie byc na
filmwebie. :((((

...


Nie no żart! :D Jak ja mogłaby was opuścic?! Obejrzę ten odcinek i dopiero pójde w kąt. xD

olam1999

Po sugeruje Ti że jest zazdrosna! :DDDDDDDDDDDD Najpiękniejsze chwile mojego życia! :DDDDDDDDD ... Sekundę.... czekam na epickie "Njeee!" od Ti.... Nie powiedziała Njee. :<<<< Ale i tak jest zazdrosna! Czuje to w moim brzuchu!

olam1999

Mam najgorsze dreszcze w historii świata. ._. Ten odcinek jest taki mocarny! Chociaż że Po prawie się żeni i to nie z Ti! -,- :D xDDD

olam1999

Jednak nikogo nie zabiję. :3 Cieszmy się! :D Było TiPo, kochani, więc nie mamy się o co martwic. xDD

olam1999

Nieeeeeeeeeeeeeeee
Niech ta oto osóbka zostanie z nim ożeniona!

dawidking2

Huehuehue! Jakiego ty paringu jesteś fanem?! Raz jesteś Pong do czego jestem przyzwyczajona. Potem nagle mówisz zę zmieniasz stronę na TiPo z czego się cieszę. A ty i tak nadal jesteś fanem Pong! Teraz masz coś do Lu-Shi. Wybierz (tylko jedno):
a) TiPo
b) Pong
c) LuPo (wiem że trochę dziwna ale to nazwa robocza. xD)

olam1999

LuPo.

dawidking2

Mamy pierwszego fana LuPo na filmwebie! :D Mam rozumiec że zmieniasz głos w ankietce z "Pong" na "LuPo"? xDDD

olam1999

Tak szczerze to sądzę że jesteś jak paru kolesi na forum LOTR. Burzą się że Aragorn ożenił się z beksą Arweną, a nie z dzielną Eowiną. Ja osobiście wiem że tak było lepiej i to z wielu powodów.

PS. Tak.

dawidking2

Pfff... Czy mam znowu wysłać ci moje zdanie o TiPo? xD

olam1999

Nie, wolę nie.
Wyobraż sobie ich dzieci. Jaki miały by charakter?

dawidking2

Jakby to była dwójka dzieci to jedno mogłoby mieć charakter Ti a drugie Po. :3 Ale, Dawidzie, Ti przecie nie jest jakaś zimna i bezduszna. Ona ma piękną miękką stronę. :3 Tylko Shifu ją zaniedbał bo bał się o nią że znów zrobi ten błąd co z T. L. Wyklętym (nie pytaj... moja inwencja twórcza też mnie przeraża... ._.) No i to przez Shifu Ti jest taka zimna na zewnątrz! A tak jest słodka i miła. :3 Więc nie mów mi że charakter Ti i Po się tak bardzo różni. ; 33

olam1999

PS: Jeśli mógłbyś to odpowiedz na moją wypowiedź poniżej. :3

olam1999

Wiesz że tylko w serialu taka jest.

dawidking2

Jestes tego pewien? ; 33

olam1999

Yes.

dawidking2

Ja nie jestem tego pewna. Pokazuje miękką stronę przytulając Po. :3

olam1999

Znowu wyskakujesz z przytulasem.

dawidking2

Bo to jeden z najważniejszych TiPo momentów! <3

olam1999

Raczej nie Tipo.

Czekam też na odp na dole bo napisałem coś śmiesznego...

dawidking2

Jak ty mi tu odpowiadałes to ja odpowiadałam tam na dole.
I to był TiPo moment. :3

olam1999

No tak, ale nie był.

dawidking2

Był. :3
Hahaha! Mam na Ciebie plan....
Co wybierasz?
a) TiPo
b) ViPo (Po x Żmija)
Huehuehuehuehue! :D

olam1999

Vipo. Są podobni.

dawidking2

Okeeey... To teraz zmiana:
a) TiPo
b) TiTai (Tygrysica x Tai Lung)
.__.

olam1999

Tipo

dawidking2

Jak ja się cieszę! :3 xDDD
A teraz:
a) Żuraw x Shen
b) Po x Shifu
Buahahhahahahha! xDDDDD

olam1999

<Żyg>

dawidking2

rzyg* jak już. ; )

olam1999

Oj sorry. Pierwszy raz to piszę.

dawidking2

Haha. Spoko. xD Moja koleżanka też myslała że to przez "ż" i zaspamoała mnie na gg wyrażeniem "<żygi>". Chciała tą spejalną minkę. xD W końcu się nad nią zlitowałam i powiedziałam jej że to przez "rz". xD

dawidking2

... A teraz:
a) TiPo
b) Criper (Żuraw x Żmija)
? :D

olam1999

Criper

dawidking2

Spoko. -,- Teraz ty mi pozadawaj! :D

olam1999

Pong
Lupo

dawidking2

Hehe. Coś tak czułam. xDD
W sumie to LuPo... Bo Lu-Shi umie kung fu! xD A bezczelna Song pocałowała Po... I co że Lu-Shi prawie wyszła za Po! Przynajmniej obudziła zazdrosną Ti! xDDD

olam1999

Ja nie lubię Lu-Shi bo to koza.

dawidking2

Goddamnit. A dopiero mówiłeś że jesteś fanem LuPo. ;__; To jakiego paringu jesteś fanem? ;___;

olam1999

Pong. Kozy, świnie, gęsi, które nie są panem Pingiem, mnie irrytują w ważniejszych, niż epizotycznych rolach.

dawidking2

Ale ta rola była epizodyczna. xDDD A ja widziałam ostatnio tą sprzedawczynię z "Kung Fu Buty". :3 Tylko nw w którym odc. xD

ocenił(a) serial na 8
olam1999

Criper trochę brzmi jak nazwa mordercy xD

dawidking2

Odpowiedź: TiPo czy TiTai :3

olam1999

Na pewno nie jest.

dawidking2

TaG? To czego cały czas miała ten wyraz twarzy? I dlaczego była przeciwna małżeństwu Po? I dla czego pod koniec odcinka za nim polazła? :333

olam1999

dlaczego*

ocenił(a) serial na 10
olam1999

też nienawidże tego odcinka

kopera77

<panda! :D

<panda> - to taki żółwik tylko że palec wskazujący i palec mały są trochę wystawione (jako uszy). xDDD

olam1999

Na pocieszenie ci dodam że odc. na Nicku to czysta parodia nie trzymająca się kupy (czyli małe dzieci lubią przewracające się zwierzęta) i mogę się o wszystko założyć że nic z tego nie będzie w trójce.

Rafman

Z czego nic nie będzie? O.o Z TiPo! ... Dlaczego ja zawsze myślę tylko o TiPo? .__. A teraz przepraszam ale nic nie napisze gdyż czytam opek o Ti w sukience która za sekundę będzie tańczyć z Po. :3 Więc baj. xD

olam1999

Sukienka do niej nie pasuję.

Obaj tańczą świetnie (Po i księżniczka, Damy cienia).

dawidking2

Wieeem. : 33 A teraz wyobraź ją sobie w sukni slubneeeej. ^_^

Co do Po to nie jetem pewna. O.o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones