PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 843
oceny
6,9 10 1 4843
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

... o nowych odcinkach KFP? Chodzi mi o tytuły... Jestem ciekawa o czy będą...
Shifu's Ex 24 czerwca - I ta ma mina.... To będzie interesujący odcinek...
War of the Noodles 25 czerwca - 'wojna z makaronem' wyobraziłam sobie że wszyscy rzucają
się kluskami. Hahaha~!
The Break Up 26 czerwca - 'zerwanie' widziałam ten odc. sto lat temu. A oni go przenoszą do 3
sezonu. Hah. Szkoda mi tych amerykanów, którzy nie zdają sobie sprawy jak czasami fajnie
znać język polski. :3 Jak ktoś nie oglądał to był o krokodylczakach. xDDD
Mind Over Manners 27 czerwca - 'myśl nad sposobami' tak tłumaczy mi tłumacz... nie mam
zielonego pojęcia o czym to może być... żeby tylko był ciekawy!
A Thousand i Twenty Questions 28 czerwca - 'tysiąc dwadzieścia pytań' ... I od razu przypomina
mi się gra w dwadzieścia pytań... tysiąc dwadzieścia... będą grać z tydzień. xDD
Takie są me skojarzenia... Co do nawych odcinków z drugiego sezonu to zaczynają się od 17
czerwca! Yeah! Ale po angielsku. :3 Mi to nie przeszkadza, ale innym może tag...
A tutaj tytuły:
Five is Enough 17 czerwca - 'pięć wystarczy' Dum Dum Dum Duuum! Czy ktoś będzie próbował
się wprosić do P5? O.o
Mama Told Me Not to Kung Fu 18 czerwca - 'mama powiedziała mi 'nie' do kung fu' Jeśli
dobrze pamiętam stary opis to mama Żurawia przyjedzie do Doliny Spokoju i ona nie wie że on
jest mistrzem Kung Fu...
Secret Admirer 19 czerwca - 'sekretny wielbiciel' Nie będę tego komentować... dobrze...
oglądałam to po rusku. xDDD (dziwne przeżycie) i Ti i Song i Lu Shi mają konkurencję... Ming...
zło wcielone... zmyła czystość z mego Po.... sami zobaczycie... jak ktoś chce to mogę znaleźć
linki.
Qilin Time 20 czerwca - To było coś o tym, że ojciec Po zabiera go na coś tam o kluskach... mój
sposób wypowiedzi jest straszny... zdaję sobie z tego sprawę.
Huge 21 czerwca - To było coś o eliksirze wzrostu który wypił Modlicha! To pamiętam... a jak mi
się to przyśniło to wińcie mój mózg!
To tyle... jak chcecie coś jeszcze to pisać na priv...

olam1999

To nie są nowe odc. tylko stare...

NOWE to one są dla polaków (o ile ja polskim nicku puszczą)

Rafman

To są nowe... dla mnie. xDD Bo ja oglądam tylko po angielsku. Rzadko po polsku. :3

olam1999

W moim przypadku jest odwrotnie, bo tylko czekam aż je przetłumaczą :D

Rafman

U mnie raz tak,raz tak...

olam1999

Poprawie cię Song i Lu Shi mają konkurencje Ming.

dawidking2

Hahahaha! Bardzo śmieszne. Szanuj wszystkie religie. :P

olam1999

Ale Tipo jest dziwnym głupstwem i tyle.

dawidking2

Dokładnie

Rafman

Może napisz coś od siebie? Tylko uzasadnij, bo mam już dość tych waszych 'TiPo jest głupie! Pong jest super!'. -,-

ocenił(a) serial na 7
olam1999

Wszystkie paringi są głupie, gdyż Po nie powinien mieć dziewczyny/ukochanej, bo zniszczyłoby to serię? Nie uznaję żadnego z ww. i mam gdzieś opinie innych? Cały komediowy klimat filmu uleciałby za przeproszeniem w pi*du i stałby się mdławym romansidłem, na widok którego chciałoby się zarechotać niczym złośliwy goblin?
Prawda!
Czy wystarczy ci taka szczątkowa argumentacja, czy też mam wypisać kolejne argumenty przeciwko temu głupstwu, które zowie się "TiPo"?

n00bers

... I to jest poparta argumentami wypowiedź! Gratuluję! To bardzo dobry argument! Ale ja nie chce TiPo które zajmie cała serię tylko TiPo 'żeby było' . xDDD Bo komedia i walka jest według mnie najważniejsza. Aż coś się we mnie ruszyło że cofnęłam się o krok od TiPo po przeczytaniu tejże wypowiedzi! Gratuluję! :D

ocenił(a) serial na 7
olam1999

Czyżbym dokonał niemożliwego? Ola, ta Ola, która pała rządzą mordu do wszystkich antyfanów TiPo, poniekąd przyznała mi rację? Ażbym zaintonował jedną piosenkę, która oddałaby tą całą sytuację z mej perspektywy xD

n00bers

Dokonałeś niemożliwego. Ja już w ogóle tag KFP juz nie lovciam. :P

ocenił(a) serial na 7
olam1999

Dam, dam, dam! Ola poczyniła kolejny krok na drodze dorastania!

n00bers

Taa... teraz jestem zabujana w postaci z anime i wierzę, że kiedyś się do tegoż anime prze teleportuje i uratuję mojemu ukochanemu L'owi dupę! xDDD Nadal uważasz, że poczyniłam jakikolwiek krok? :P

ocenił(a) serial na 7
olam1999

NIC NIE MÓWIŁEM

ocenił(a) serial na 7
n00bers

Chyba, że wstecz :P

n00bers

Noooo! xDDD

dawidking2

Nie obrażaj TiPo. Każdy ma inny gust. Jeśli nazywasz to 'dziwnym głupstwem' to jesteś tylko niedojrzałym dzieciakiem, który nie może nawet uzasadnić swojej wypowiedzi.

olam1999

Gdzieś już uzasadniałem.

dawidking2

Poproszę jeszcze raz, bo nie mam w głowie całego internetu.

olam1999

Temat zwie się ,,O Tipo słów kilka"

dawidking2

A gdzie się znajduje?

olam1999

Na tym forum.

dawidking2

Dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones