PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 843
oceny
6,9 10 1 4843
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Po dobrym filmie przyszła pora na dobry serial. A przynajmniej tak sądzę po 1 z odcinków, który miałem już okazję obejrzeć. To, co najlepsze było w 1 i 2 części filmu, czyli humor jest również w tej produkcji.

Moim zdaniem nic nie przebije pingwinów, ale ten serial zapowiada się równie dobrze ; )

zgadzam się z koleżanką powyżej :D Pingwiny the best ever,ale Panda nawet-nawet!

użytkownik usunięty
marina1318

Mniej więcej to samo napisałem w temacie. Z Nickleodeonu tylko te 2 produkcje (Pingwiny i Panda) są warte oglądania, resztę uważam zaś za badziewie.

mam to samo,tylko dorzucam Big Time Rush,reszta filmów i animacji to po prostu gówno!

ocenił(a) serial na 9
marina1318

Awatar i Panda mi się podobają, reszta do kitu - pingwiny... były fajne, kiedyś - w 1 części.
Madagaskar 2 to porażka, a serial jeszcze większa ;x

Artemisek

dodam spongeboba ale dlatego że czasami jest tak głupi że aż śmieszny

dawidking2

a big time rush jest do bani

ocenił(a) serial na 7
dawidking2

"Madagaskar 2 to porażka, a serial jeszcze większa ;x" - Madagaskar 2 fakt...był niezbyt dobry...ale od serialu wara bo wymiatają. W sumie czego oczekiwać od osoby co jakiemuś "Kick-Ass" wystawiła 10/10...

Nie ma takiego czegoś jak 10/10...a co dopiero wystawiać jakiemuś biednemu filmowi co nie ma nawet całkowitej oceny 7 dać 10/10. To dopiero jest porażka...

ocenił(a) serial na 7
Biogdan

Eh nie ma to jak brak edycji postów... ;//

*wymiatają > wymiata
bez > wystawiać

Edit: ten moge zedytować a wcześniejszy nie...brawo filmweb.pl

ocenił(a) serial na 9
Biogdan

"Nie ma takiego czegoś jak 10/10" - interesujące, bo jakoś ja tak filmy mam ocenione czyli jednak jest.
Wszystkie te które mi się bardzo podobały i chętnie obejrzał bym jeszcze raz mają u mnie 10/10 ^^

A serial 'Pingwiny z Madagaskaru' przepełniony jest nielogicznościami, i głupawym humorem - to nie dla mnie, widziałem więcej niż 5 odcinków, nie wiem dokładnie ile i żaden szczególnie mi się nie podobał, po mimo że film był genialny, i widziałem go z 3 czy 4 razy ^^

W przypadku kung fu pandy jest inaczej, bo serial przebija pierwszy film :)

ocenił(a) serial na 7
Artemisek

"to nie dla mnie, widziałem więcej niż 5 odcinków,"- Ta rzeczywiście oceniać cały serial który ma ponad 100 odcinków po 5 ub 10...

Za to w jakimś "Kick Ass" jest super humor że dałeś 10/10 a film oceniło ponad 40 tys ludzi i nie ma nawet 7...

"A serial 'Pingwiny z Madagaskaru' przepełniony jest nielogicznościami, i głupawym humorem " - ponad 22 tys osób (prawie 23 tys) sądzi inaczej wystawiając średnią ocenę ponad 8...

Przepraszam ale PzM to idiotyczny serial.

dawidking2

HAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!! Oj, dawid, dawid, ty to umiesz żartować... Bo to był żart, tak? Bo jeśli uważasz,że PzM jest gorsze od KFP:LoN ( i tak to lubię :) ) i Serboba Kwadratowomajtkowego, to powinnam przybić Ci piątkę. Krzesłem. W głowę. Z prędkością 100km/h.

marina1318

Ignorancja

dawidking2

Raczej ,,ignorowanie''. Ignorowanie osób takich jak Ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones