PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 843
oceny
6,9 10 1 4843
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Humanizacje

ocenił(a) serial na 7

W jaki sposób wyobrażacie sobie bohaterów i ich przeciwników jako ludzi?

n00bers

Wstydzę się.

ocenił(a) serial na 7
dawidking2

Jak się wstydzisz to nie pisz. Ale jestem ciekaw, w jaki sposób ich sobie wyobrażasz
(Na forum Pingwinów nikt się nie wstydził...)

n00bers

Tylko wygląd zmieniłem i Po mnie przeraził.

ocenił(a) serial na 7
dawidking2

Dla ułatwienia, mogą żyć w dowolnych czasach xd

n00bers

Nadal boję się swoich myśli...

ocenił(a) serial na 7
dawidking2

To wejdź na temat o tej samej nazwie, na forum Pingów.... ;)
Zobaczysz czego warto się bać....

n00bers

Wchodziłem -;-

ocenił(a) serial na 7
dawidking2

No więc widzisz ;)
To może ja zacznę, skoro nikt nie potrafi(W czasach teraźniejszych):
Po-Koleś około 35 lat, z nadwagą i ADHD. Pasjonują go wszelkie sztuki walki. W wyniku zadłużenia się, musi wstąpić do gangu, by spłacić dług.
Z początku wszyscy jadą po nim jak się da, ale po pewnym czasie zyskuje "rispekt" i coraz więcej zwolenników.
W końcu staje się jednym z najbardziej poszukiwanych bandziorów na kontynencie.
Takie to trudne?

n00bers

OK, jesteś kreatywny...Tego się nie spodziewałem...

ocenił(a) serial na 7
dawidking2

Ranisz me uczucia. Nie spodziewałeś się, że jestem kreatywny?

n00bers

Nie spodziewałem się Po gangstera.

n00bers

To ja opiszę Tygrysicę
Wiek poniżej trzydziestki, Azjatka, wygimnastykowana, zna sztuki walki, prowadzi własną szkolę Kung-fu (coś w stylu podziemnego kręgu) i tylko ona wybiera swoich uczniów,
Szkoła jest z chińskiej architektury znajduję się na wzgórzu, otoczona drzewami wiśni. Po środku znajduje się plac na którym ćwiczą adepci. Poza tym jest spokojna podczas walki zawsze pozwala zacząć przeciwnikowi, często medytuje, nie wywyższa się nad innymi, jest skromna

ocenił(a) serial na 7
Rafman

No, brawo RAF! W końcu! Ktoś kreatywny! ;)

A tera ja:
Tygrysica-szefowa gangu (tu wstaw jakąś nazwę), Tygrysica to jej przydomek. Nikt nie zna jej nazwiska.
(i teraz zacznę pisać główną treść...) Psycholka, która w sposób bestialski morduje wrogów.
Niczym Uma Thurman walczy za pomocą katany, ale używa również nowszych zdobyczy technologii, takich jak minigun czy rakietnica.
Około 25 lat. Krótkie czarne włosy w stylu anime.
Ogólnie to wykoncypowałem, że każde z wielkiej piątki będzie szefem jednego gangu, a wszystkie stworzą potężną piątkę.
Nad wszystkimi będzie stary Shifu, który założył największy z gangów, ale utracił wpływy i Ti przejęla interes, robiąc z niego księgowego.

n00bers

O lol, ostro. :D

ocenił(a) serial na 7
MorgarathPL

A co!
Jak szaleć, to szaleć, nie?

n00bers

xD Opisuj teraz pozostałych!

tymbarkowa570

Niech nie opisuje i tak wiadomo że każdy będzie jakimś gangsterem :P

Rafman

Możliwe..., ale może czymś nas zaskoczy. ;P

ocenił(a) serial na 7
tymbarkowa570

Jeśli zaskoczyłby cię alkoholizm, uzależnienie od narkotyków i luźne obyczaje, to tak: może czymś was zaskoczę :P
Ale np Tai Lung byłby gliną xD

ocenił(a) serial na 7
Rafman

A skąd ta pewność? Może z Mr. Pinga zrobię grubego kucharzynę? :P
Tai Lung byłby maniakalnym policjantem, który usilnie próbuje ich wszystkich wpakować do pierdla, z pobudek osobistych.
I co? Spodziewałeś się tego?

n00bers

Tak, co prawda nie że Taj lung to policjant i nie że do pierdla ale myślałem, że zabójca który zamiast łapać będzie zabijał, więc w 50% się tego spodziewałem :]

ocenił(a) serial na 7
Rafman

Co to za zabójca, który łapie, a nie morduje? :P

n00bers

Opisz.

n00bers

Ok... To może ja kogoś opiszę.

Po - Otyły mężczyzna w wieku 30 lat. Trener psów, który nienawidzi zwięrząt, bo ma na nie uczulenie ;P Ożenił się z kięłbasą ( otyłą kobietą w kształcie kiełbasy)

Tygryscia - Szczupła, wysportowana kobieta w wieku 25. Uczy małe dzieci kung fu. Ma ciemną karnację, długie włosy, duże oczy i usta. Najczęściej zjada małe dzieci na śniadanie, bo ... chłopak ją rzucił bo jest KANIBALEM.

Żuraw- Chudy kujon. Żadna kobieta go nie chcę ;( ( jakie to smutne ) Uczy starsze kobiety pływac.

Modliszka- Bardzo niski staruszek. Morduję kobiety dla zabawy bo... się z niego śmieją, ponieważ jest taki mały
- Żmija. Ginastyczka . Tanczy na rurze w pubie.
- Małpa.Wyskoki mężczyzna. Wysportowany. Jest ratownikiem w basenie ;P

ocenił(a) serial na 7
tymbarkowa570

Dobra, przebiłaś mnie...

n00bers

To nie ja to pisałam ;P Zapomniałam się wylogowac, gdy byłam z psem ;P A mój głupi brat to wykorzystał ;P

tymbarkowa570

xD Sorry ;P

tymbarkowa570

Pozdro dla brata. ;)

ocenił(a) serial na 7
tymbarkowa570

Kreatywny jest :P

ocenił(a) serial na 10
n00bers

czas na mię.....

Shifu - facet powyżej 75 lat będący łysym mężczyzną przez każdego szanowany . pracuje jako detektyw....

Ti. - kobieta ok 30 długie rude włosy, 1.85 m wzrostu wysportowana co do wygładu twarzy (typowa Niemka) . zawodowo walczy w " klatce "

żuraw - średniego wzrostu i wieku mężczyzna ,chuchro jego pracą jest zamiatanie pustyni

żmija - 118-stka cała w zielono-żółtych tatuażach

małpa - 40 letni pracownik zoo ( sprząta klatki po zwierzętach ) ma 1.5 m wyrostu i negroidalną karnację (bardzo ciemna karnacja / Afro-Amerykanin)

modliszka- zmarł doby człowiek był spoko

Po-GRUBAS krótkie ciemne włosy żółta karnacja walczy jako zawodnik sumo

thenalo

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....

ocenił(a) serial na 10
dawidking2

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaack

ocenił(a) serial na 10
thenalo

YOU

thenalo

Po prostu to mnie zaskoczyło.

ocenił(a) serial na 7
thenalo

Ooo, lubię tą piosenkę xD

ocenił(a) serial na 7
thenalo

Spoko xD

n00bers

OK
Opisze że każdy z wielkiej piątki jest super agentem, a Shifu to szef agencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones