PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 843
oceny
6,9 10 1 4843
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Jednak Tai Lung i Tygryska chyba mieli rację. Ugway popełnił wielki błąd wybierając Po na Smoczego Wojownika. Mówiąc delikatnie to nie był wybór a raczej fanaberia zdziwaczałego starucha. A biedni Shifu i wielka piątka muszą się, przez tego pryka teraz męczyć. A wy co sądzicie?

użytkownik usunięty
christinearron

myślę że chyba cię pogrzało na fest :P

ocenił(a) serial na 6

A ja myślę, że mam rację......i to w bardzo dużym stopniu.

christinearron

A ja myślę że poniekąd obje macie racje

użytkownik usunięty
christinearron

Każdy ma swoje uwagi, ale o czym by opowiadał ....... o ośmieszonej pandzie?

ocenił(a) serial na 8
christinearron

Każdy ma swoje zdanie.
Ja cieszę się ,że Po to smoczy wojownik. Może nie był najsprawniejszy i nie znał kung fu w pierwszej części filmu ,ale stawił czoła przeciwnością losu i nauczył się walczyć mimo ,że nikt w niego nie wierzył. A dlaczego nikt w niego nie wierzył? Bo był grubą pandą. Pokazał ,że wszystko jest możliwe jeżeli w to wierzysz i wytrwale dążysz do spełnienia postawionego celu, że każdy zasługuję na swoją szansę i spełnienie swoich marzeń, że nie należy kogoś oceniać po jego wyglądzie.

Według Ciebie Oogway nie miał wyboru i dlatego Po został wybrany ,ale zauważ że zostały tu przedstawione wierzenia i filozofia starożytnych Chin. Oogway po prostu wierzył ,że los chciał ,że by to właśnie Panda została smoczym wojownikiem i to jest jego przeznaczenie.

W drugiej części filmu widać ,że "Potężna piątka" zaprzyjaźniła się z Po i zaczęła szanować go jako osobę i wojownika. Shifu również traktuje go inaczej. Oczywiście Po nadal żartuje, lubi jeść , ale przecież za to go kochamy. :)

ocenił(a) serial na 6
pryka11

Wzruszające. Ale zauważ, jedno. Po często zachowuje się jak egoista. Sprawia wrażenie, jak by dla niego najbardziej liczyła się jego reputacja i popularność. Np.

* W odcinku "Enter of dragon" Po nie przeprowadza ewakuacji mieszkańców doliny i naraża ich na niebezpieczeństwo ze strony demona, bo boi się, że przez to runie jego wizerunek Mega Mocarnego Super Smoczego Wojownika.

* W innym odcinku, kłamie i kantuje bo boi się, że Peng odbierze mu pozycję bożyszcza tłumów.

Czy tak zachowuje się WYBRANIEC?....Nie....A w każdym razie nie powinien się tak zachowywać. Do tego, Po jest bezmyślny i zwyczajnie głupi. Co chwilę strzela gafy, pakuje przyjaciół w kłopoty a kiedy ich z nich wyciąga to struga wielkiego bohatera.

I tak....Oogway to zdzwiaczały strauch, który wybrał Po bo nie był w pełni władz umysłowych. Tylko debil, wybrał by na Smoczego Wojownika kogoś takiego jak Po.

ocenił(a) serial na 8
christinearron

Zgadzam się ,że w kilku odcinkach tak było , ale ten serial został stworzony z myślą o młodszych widzach i dlatego wiele razy postacie zachowują się "głupio" i zupełnie inaczej niż w filmach.

Weźmy np. Tygrysicę. W dodatku "Święta, święta i Po" potrafiła zająć się małym prosiakiem na uczcie u pana Pinga ,a w odcinku "Kung Fu Day Care" na początku nie potrafiła zająć się Zanem , poza tym w odcinku "Present Tense" mówiła ,że nienawidzi świąt, a w dodatku mówiła ,że lubi.

Tak samo np. Shifu. Nie wierzę ,że taki mistrz jak on zachowywał się choćby przez chwilę w filmie tak jak w odcinku "Five is Enough", albo jak w odcinku "My Favorite Yao".

Może i Po w serialu zachowuje się czasem dziecinie,egoistycznie i wpędza resztę w kłopoty , jednak zawsze udaje im się wybrnąć z sytuacji i wiele razy po zrozumiał swój błąd .W filmach jednak potrafił zachować powagę ,zwłaszcza w drugiej części. Musi czasem strzelać gafę, bo nie każdy jest doskonały i przypominam ,że jest to film i serial stworzony głównie dla młodszej publiki która śmieje się z takich rzeczy.

A co do Oogway'a wypowiedziałam się już wyżej i nie zmieniam zdania.

ocenił(a) serial na 6
pryka11

I co z tego, że wyciąga ich z kłopotów? To nic nie zmienia. To nie usprawiedliwia głupoty. A co ma zachowanie Tygrysicy wspólnego z dałnem Po?

ocenił(a) serial na 8
christinearron

nie podoba Ci się to nie oglądaj. proste? proste.

ocenił(a) serial na 6
pryka11

A gdzie napisałam, że to mi się nie podoba? Naucz się czytać ze zrozumieniem.

ocenił(a) serial na 8
christinearron

hmm... no nie wiem, może w tytule? skoro uważasz ,że to niewypał to chyba Ci się nie podobało. zgadza się? skoro główny bohater , w sumie to nawet tytułowy bohater Ci nie odpowiada to nie wiem po co w ogóle zaprzątasz sobie głowę oglądaniem serialu o tej postaci.

użytkownik usunięty
pryka11

DZIĘKS :)

pryka11

Po to zwyczajna osoba i też popełnia błędy. A morał filmu i serialu brzmi: Nie oceniaj książki po okładce. Jaki ktoś jest gruby to znaczy od razu że się do niczego nie nadaje? Przesadzasz.

ocenił(a) serial na 7
christinearron

Gdyby to nie była bajka, a jakiś film, z człowiekami, wtedy pewnie piątka zarżnęłaby Po we śnie, albo 'przypadkiem' podczas jakiegoś treningu. Ale to jest bajka, więc z automatu mamy hepi-end

n00bers

swoją drogą ciekawy scenariusz na trójkę :3

ocenił(a) serial na 7
Rafman

Bardzo, co nie? ;]

n00bers

No pewnie, mogli by też go przekupić jakimś żarciem żeby poszedł gdzieś do lasu i tam go zatłuc na śmierć ^^

ocenił(a) serial na 7
Rafman

Albo udusić go zszytymi ze sobą skarpetami ^^

n00bers

Chciałem też dodać sugestię że magli by go powiesić... ale doszedłem do wniosku że gałąź by niewytrzymała xD

ocenił(a) serial na 7
Rafman

Musieliby go na pniu powiesić chyba.. A i to niepewna opcja xD

ocenił(a) serial na 6
n00bers

Wielka Piątka musiała by bardzo nie znosić Po. A z pośród nich to chyba jedyną taką postacią mogła by być Tygrysica.

christinearron

Jak dla kogo...

ocenił(a) serial na 9
christinearron

JPRD xd zwijałem się 5 minut ze śmiechu po przeczytaniu tego co napisałeś xd

użytkownik usunięty
Artemisek

ja 3 ale ok :)

ocenił(a) serial na 10
christinearron

ludzie morze ti lung i ti mieli racje ale zauwascie ze shifu na początek chcidł sie go pozbyć ale oogway mu powiedział ' nic nie dzieje się przypadkiem' i shifu musiał przjąć to do wiadomości bo oogway był jego mistrzem

ocenił(a) serial na 6
christinearron

Ludzie gdyby Ougway dokonł złegoooooo wyboru to jak Po nauczył się kung fu przez jedeen dzień uwaga spoiler albo jak osiąągą takie umiejętności że pokonał Tai Luga Shena i Ki - Pa on ma bohaterskie Chi i wiadomo że nikt nie jest doskonały nawet Shifu nie jest doskonały. Każdy człowiek uczy się na własnych błędach a gdy Po robi te BŁĘDY to jest bardziej doskonalszym Smoczym wojownikiem :D
To moja opinia o nim XD

ocenił(a) serial na 6
christinearron

LUUUUUUDDDDDZZZZIIIE KUNG FU PANDA BEDZIE PO POLSKU NA NICLODEON NOWE ODCINKI

ocenił(a) serial na 6
PandaSylwia

oooo....albo jak wypuścił z urny tego mongolskiego potwora, który omal nie rozwalił całego miasteczka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones