PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 843
oceny
6,9 10 1 4843
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

... Oblubienica Padu
Po ratuje dziewczynę przed bandytami, i dowiaduje się, że jest ona zaręczona z Dragon
Warrior.
14 lutego 2013

Moja pandapsióła Julita widziała na Nickelodeon'ie reklamę tegoż odcinka i w tejże reklamie
bezczelna koza (czyli widocznie ta dziewczyna) całuje Po! I nie! Nie! Nie w policzek tak jak
Song! Tylko w usta moi mili! Song oficjalnie nie jest już moim wrogiem! Od teraz jest nim ta
bezczelna koza, która i tak pozna gniew zazdrosnej Ti! A jak nie to robie tydzień bez internetu!
Nie... może od 14 (czwartek) do 17 (niedziela). xDD

PS: Trzeci sezon potwierdzony. :d Info dostałam od rewolwer12 (Rewiego. :3)
Oto spis odcinków (też od Rewiego. xd)
"Viper Returns" (Viper returns home to her village to save it from a vengeful Gorilla Bandit
whom she beat as a kid.)

"Haunted Palace"
Po i Piątka są zaniepokojeni i uwierzyli, że Jade Palace jest nawiedzony kiedy spotkali
mściwego ducha Tai Lung'a.

"The Forbidden Scrolls"
Ciekawy Po czyta zakazane zwoje.

"That's The Po We Know"
Kiedy Po ma wstrząs mózgu, zaczyna być zdyscyplinowanym mistrzem kung fu. Choć Piątka
jest pod wrażeniem nowego Po, zaczynają tęsknić za starym Po i próbują znaleźć sposób, aby
znowu był sobą.

"Temutai The Friend"
Po chce pomóc Temutai'owi, gdy jego duma jest uszkodzona.

"The Temple Of Kung Fu"
Po i Potężna Piątka są uwięzieni w starożytnej świątyni i muszą znaleźć wyjście.

"Girl Time"
Tygrysica i (miałam pisać Po ._.) Żmija spróbują spędzić trochę czasu razem, ale nie wszystko
okazuje się być dobre.

Ludzie. Specjalnie dla was przetłumaczyłam. xd (Nie zdajecie sobie sprawy jakie to było
trudne)
No ja tam czekam najbardziej na Girl Time... bo może Ti się cos wypsnie o TiPo. ;3 Mam nowy
odcinek do wyczekiwania! :D Wcześniej miałam Tigress Tale, a jak wyszedł to przeżyłam
załamanie nerwowe. xDD

olam1999

W Ulubienica Padu, Po znajdzie wreszcie miłość, sądzę że nie dostanie w pysk od Ti, ale od Song.

dawidking2

Był o Modliszce,Ti,Małpie, a nawet Żurawiu, to i Żmiji będzie.

dawidking2

Powrót Tai Lunga? Pachnie Pengiem...

dawidking2

Nie mam komentarza...

dawidking2

Pewnie Ti powie coś takiego.

,,Nie sądziłam że to kiedyś powiem, ale wolałabym żeby znów był jak dawniej...''

dawidking2

Znów nie mogę wymyślić komentarza...

dawidking2

Była parodia Batmana (Nocny-Mocny) to będzie pewnie Indiany Jonesa O.O

dawidking2

Moim zdaniem się pokłócą.

dawidking2

Że TiPo się pokłóci?! No bravo. xDD Jak Ti zobaczy ta kozę to zazdrość ją zeżre. xDDD

olam1999

Raczej Song.

dawidking2

Goddamnit! Song już się więcej nie pojawi, wiesz o tym doskonale. :3 Chyba że zrobią mi na złość i Song będzie w jeszcze jakimś odcinku. -,-

olam1999

Nawet dziewczyna Modliszki miała swój powrót.

dawidking2

Gdzie? O.O sorki. Zapomniałam wszystkie odcinki więc proszę powiedz w którym to odcinku. :>

olam1999

Żądło Miłości. Widocznie nie powiodło jej się z Dosu :D.

dawidking2

A który to odcinek (numer)? ._. (Taa... mam jakąś fazę. xD)

dawidking2

No właśnie Po mi przypominał Batmana w tamtym odc. xDD

dawidking2

Nom. xDD Pewnie tak.

dawidking2

Nie... raczej nie... To tylko duch Tai Lunga... no i wszyscy będą sikać w gacie, więc raczej na Penga nie będzie miejsca. xD

dawidking2

No własnie zawsze mi Żmii brakowało. :D

dawidking2

Ty i twoje pomysły. <lol> To nie ulubienica tylko oblubienica. :P

olam1999

Chciało mi się pisać.

dawidking2

No coś dużo ci tego wyszło. xD

olam1999

No i za******e im więcej KFP tym lepiej (podobno tylko idioci zaczynają zdanie od "NO", ale tylko mądry może robić z siebie debila, nie odwrotnie)

Rafman

No to fajnie. <żółwik> xDDD Nie jestem jedyna! xD Każdy wie że jestem idiotką. :3 Ale taką w dobrym znaczeniu tego słowa. xDD

olam1999

To jest nas trzech...

dawidking2

Czyli chwalimy się wszystkim że jesteśmy idotami?

Rafman

Cóż...

dawidking2

TaG! :D

olam1999

Walentynkowy odc. będzie jutro (sobota) o 12.25

ocenił(a) serial na 10
Rafman

dajcie do niego linki

kopera77

Linków chyba jeszcze nie ma, ale był to jeden z najśmieszniejszych odc. (puki co)

Rafman

Kuźwa. Głupi filmweb. Dopiero teraz dostałam powiadomienie o twojej wypowiedzi kiedy ma byc ten walentynkowy. -,- Linków szukałam. Nie było. Weź powiedz czy było TiPo ale tak żeby za bardzo nie spoilerowac. xDD

olam1999

Zero TiPo...

Rafman

Ale początek był genialny

Rafman

._. Zaro TiPo?! Nie nawidze tego odcinka. -,-

olam1999

Oglądałeś odcinek "Cichy Wielbiciel" a "Oblubienica Po" dopiero wyjdzie 14. *-* Własnie to odkryłam po sprawdzeniu polskiej wikipedii. :D

olam1999

A... kogo obstawiasz na jego ulubienicę?

Rafman

Czy to pytanie naprawdę zostało skierowane do mnie? xDD Chyba każdy to wie... ale jeśli ty nie wiesz to proszę. Odpowiedź brzmi: Tiiii! *-*
PS: I nie ulubienica tylko oblubienica. :3 Zaraz sprawdzę czym to się różni. xDD

olam1999

Wiedziałem że to powiesz, ale przypomniał mi się odc. Damy Cienia i występująca w nim Song
PS. To to samo, tylko jakby bardziej.

Rafman

Ty mi tu nie wypominaj imienia mojego dawnego wroga!
PS: Goddamnit! To pandastycznie. -,-

olam1999

Twój dawny wróg ma chyba największe szanse.

dawidking2

TaG? Jesteś pewien? A czy mój dawny wróg występuje w oryginalnym KFP? ... Hmmm - Nie! Więc nie mów że ta lalunia ma największe szanse. Bo największe szanse to ma Ti. Pogadamy sobie w 2016, Dawidzie. :3

olam1999

Może i niema jej w orginale ale ma największe szanse, a poza tym KFP-LOA nie trzyma się kupy.

Rafman

No właśnie. LOA nie trzyma się kupy. LOA to LOA a oryginał to oryginał. :3 Dlatego Ti ma największe szanse.
Ave TiPo!
PS: No weź ty sobie ich wyobraź jako parę. :33 Aż tak źle? xDD

olam1999

Chodzi mi oto że w LOA może być Song a w orginale (niestety) Ti, ale jutro się dowiemy

Rafman

Pewnie nie jutro tylko za kilka dni. :< Chyba że masz tak fajnie i masz w TV amerykański Nickelodeon. :3

olam1999

No bo mam, chyba na 781-785 kanale

Rafman

Ale 70% jego transmisji to zakłócenia

Rafman

To nie warto. :< A jaką masz telewizję?! Może ja też mam... mam tak dużo kanałów.... Jak cofnę z 1 to mam dziewięćset parę. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones