PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 833
oceny
6,9 10 1 4833
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Nie pomyliłam się. I miałam rację. Po obejrzeniu wielu odcinków, uważam, że Po zwyczajnie nie zasługuje na to by byś Smoczym Wojownikiem! Wiem, że napiszecie, że to dobrze, że Po nie jest doskonały i że każdy popełnia błędy. Tak to prawda! Każdy z wielkiej piątki a nawet Shifu robili rzeczy, które były, delikatnie mówiąc poniżej poziomu. Po jednak wyczerpał limit. Z jego strony, tego wszystkiego było po prostu za dużo! Za dużo kłamstw, kantowania i kombinowania jak by tu pójść drogą na skróty. Do tego jego przesadne samouwielbienie z tekstami, jaki to on jest cudowny. Oraz przerośnięte ego, które niejednokrotnie wpędzały innych w kłopoty, które omal nie kończyły się tragicznie. Mówcie co chcecie, ale to zachowanie nie godne wielkiego wojownika. Oczywiście wyłączną winę za taką rzecz ponoszą twórcy. Wady Po, zamiast stopniowo zmniejszać, tylko się powiększają a on sam z odcinka na odcinek staje się coraz większym kretynem.

ocenił(a) serial na 6
christinearron

Zgadzam się z tobą, ale jest coś co zauważyłam.
W serialu Po jest kompletnie inny niż w filmach.
1. W filmie miał (i nadal ma) niską samo ocenę, a w serialu to na prawo i lewo się wychwala swoimi umiejętnościami.
2. W serialu odebrali chyba 90% inteligencji. D:
3. Sam charakter Po się różni od oryginału. To tak jakby to były kompletnie 2 inne osoby z takimi samymi imionami i z podobnym wyglądem.
To nie tylko tyczy Po, np: Shifu jest o wiele bardziej dziecinny.
I taka prawda. Po w serialu jest kompletnym idiotą (Nie kretynem, bo to za delikatne słowo) jak ja to oglądałam, to normalnie czułam jakby to nie była ta sama postać i ona mnie przeraża D:
Powiedziałam w skróci to co myślę, bo jakbym się rozpisała, to nie wiem kiedy bym skończyła pisać.
PS: Jeżeli masz dość serialu, to oglądaj tylko filmy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones