PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548052}

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
6,9 4 843
oceny
6,9 10 1 4843
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Nie oglądałam serialu ,ale obiło mi się o uszy coś takiego i nie daje szczerze mi spokoju :( Skąd
to sie wzięło?Czy twórcom się totalnie poprzewracało w głowach i wprowadzają paringi? (czy jak
to tam się pisze :P ) Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć ???? Mogą być ewentualnie Spoilery

P.S Pisząc swoją wypowiedz, nie chciałam nikogo obrazić ;P

ocenił(a) serial na 7
avatar555

Z grubsza chodzi, o scenę z KFP 2, w której Tygryska przytula Po i vice versa.
I od tamtego czasu, fani KFP dzielą się na zwolenników TiPo i przeciwników.
Bo parę osób wymyśliło, że ten przyjacielski uścisk znaczył coś więcej niż, to co znaczył.
I tak to w mojej opinii wygląda.

n00bers

Bardzo podobała mi się KFP1 i 2 między innymi dlatego, że nie ma w nich mdławych wątków miłosnych i myślę ,że uścisk znaczył to co znaczyć miał i nic więcej :P ale cóż :( .Mam nadzieje, że jeżeli wyjdzie 3. cześć to nie będą pogłębiać tej relacji , a przynajmniej nie w Tym kierunku ;). Dzięki za odpowiedz :)

n00bers

Który to odcinek? Po polsku :)

avatar555

Durnota jakaś i plotka.
Nie zawracam sobie nią głowy.

ocenił(a) serial na 9
dawidking2

Niestety twórcy i aktorzy często wypowiadają się entuzjastycznie na ten temat - w związku z tym nie wykluczone, że wspomniana relacja własnie się pogłębi.

Artemisek

Dokładnie, wszytko jest możliwe, ale ja osobiście nie wierzy w jakiekolwiek paringi...

Artemisek

Nie dobijaj mnie!

dawidking2

Hehehe. To takie smutne, nieprawdaż Dawidzie? Czasami nawet ta głupia Olka ma racje. :3 Powysyłać ci fragmenty wywiadów z twórcami?

olam1999

A proszę bardzo, chce zobaczyć jak planują zepsuć film.

dawidking2

Hahahha! Bardzo śmieszne.
Glenn Berger: I'd love Po and Tigress' relationship to get further developed.
I dalej.
Glenn Berger: Jack and Angelina at various times have noted that in the second movie their relationship seems to have evolved. Even though they were adversaries, or it was a one-way adversarial relationship in the first movie, in the second there is mutual respect if not affection. And, you know, I don't know where that relationship goes but certainly it's intriguing - especially if you're Jack Black thinking about more scenes with Angelina Jolie.

ocenił(a) serial na 7
olam1999

To ja zostawię sobie miłe wrażenia po KFP 1 i zbojkotuję część namber 3.
Dziękuję i do widzenia.
To smutne, że chcą zniszczyć tak zacną komedię. Uronię rzewnie kilka drobnych łezek nad truchłem Pandy potrafiącej używać Kung Fu.

n00bers

A ty ogólnie jesteś Tipo czy AntyTipo?

ocenił(a) serial na 7
dawidking2

AntyOgólnieJakiekolwiekParingiPsiaIchMać.
A co?

n00bers

Bo gdzieś pisałeś że Tipo cie cieszy.

dawidking2

Ale i tak mamy takie same zdanie.

ocenił(a) serial na 7
dawidking2

Wyrosłem z tego xD Zrozumiałem, jak fatalne byłoby to w skutkach oraz jak hardkorowo bezsensowne :P

n00bers

Cieszę się.

ocenił(a) serial na 7
dawidking2

"I w jednej chwili życie stało się piękniejsze" :d

n00bers

... Aż kuźwa w dupę pandy jego mać coś mnie walnęło i od tejże pory... uwaga żeby wszyscy widzieli... TIPO TO DNO! ... Nie no żartuję... Ale mają zrobić tylko delikatne TiPo żeby mi to cholerstwo scen walki nie ucięło! Jesus cry... Cóż się ze mną stało?

ocenił(a) serial na 7
olam1999

Przedawkowałaś anime :P

n00bers

Nie pomyślałam o tym! Dziękuję doktorze n00bersie. xDDD

ocenił(a) serial na 7
olam1999

Proszę bardzo. Kolejna wizyta za tydzień? :d

n00bers

Tag. Tylko tym razem chciałabym otwarte drzwi... ._. w razie gdybys znowu zwariował i próbował mnie (kumpela już tym momencie sobie kojarzy i się smieje) zabic. ;___:

avatar555

Pewnie skończy się tak jak to miało miejsce z Madagaskarem. ;p

MorgarathPL

Miejmy tylko nadzieję, że jak się już za to zabiorą, to zrobią to jakoś z głową, inteligentnie.

ocenił(a) serial na 7
MorgarathPL

DW i sensowny, zrobiony z głową wątek miłosny? W KFP? Bitch please...

n00bers

Hahahha! Nom... Jestem za PoAlonizmem! xDDDD

ocenił(a) serial na 7
olam1999

Juhuuuuu! To trzeba oblać xD

n00bers

Nooo! xDDD Pogadamy na priv.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones