PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555763}

Black Butler 2

Kuroshitsuji 2
7,5 5 130
ocen
7,5 10 1 5130
Kuroshitsuji 2
powrót do forum serialu Kuroshitsuji 2

8/10

ocenił(a) serial na 8

Pełno błędów, pełno niezgodności oraz braków w logice, jednak przyjemne w oglądaniu, która owa przyjemność jest warta aż 8/10.
Chociaż fajnie się oglądało, wolałbym skończyć na pierwszym sezonie i nigdy nie słyszeć o drugim, jednakże, gdyby mi to ktoś powiedział i tak bym obejrzał, ponieważ już wtedy bym o nim usłyszał i musiałbym obejrzeć... Aghr... Zamknięte koło błędów w logice :P
No więc nie napiszę, żebyście nie oglądali, bo wątpię, że ktoś się posłucha, ale będziecie pewnie mieć podobne odczucia co ja.

ocenił(a) serial na 8
Prokop95

Zapomniałem wspomnieć o grafice, która jest na lepszym poziomie, co jednak jest gorsze dla anime. Kolory są bardziej wyraziste i jaskrawe, co powoduje rozwiewanie aury tajemniczości i mroku, która świetnie trzymała się w pierwszym sezonie (ponadto ta część jest bardziej "brutalna" niż poprzednia, co daje jeszcze większy kontrast treściowo-formowy). Nie jest to olbrzymia wada, ale jednak trochę szczypie w oczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones