PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555763}

Black Butler 2

Kuroshitsuji 2
7,5 5 127
ocen
7,5 10 1 5127
Kuroshitsuji 2
powrót do forum serialu Kuroshitsuji 2

http://www.youtube.com/watch?v=TI3xC5AXISM
Ciesze się na myśl o 3 sezonie bo 2 był za krótki i dużo słabszy od 1.A poza tym zakończenie było zbyt smutne.(biedny Sebastian).

ocenił(a) serial na 6
Kamtaro1994

Ekhem.Najpierw pomyślałam wtf ale jako fanka Kuro zorientowałam się , to nie jest żadna zapowiedź czy coś tego rodzaju jest to jedynie zlepek krótkich scenek z OVEk. A już sadziłam ze Alois zmartwychwstał . eh.

użytkownik usunięty
Kamtaro1994

Ja mam cichą nadzieję że nie zrobią 3 serii, bo 2 to dla mnie dno dna w porównaniu do 1. W każdym razie, jeśli zdecydują się spaprać do końca ten tytuł, to daruję sobie oglądanie następnej serii. Szkoda nerwów.

Dokładnie, pierwszy sezon bardzo mi się podobał, drugi ratuje tylko muzyka (była przepiękna! Szczególnie motyw "Fragile mind"). Zbyt dużo retrospekcji. Stworzenie drugiej serii to zwyczajny zabieg przedłużający życie serialowi o dobrej oglądalności. Zakończenie było dziwne - Ciel jako demon, czy człowiek może stać się demonem? Naciągane trochę. Sebastiana nie było mi szkoda, dał się "wyciulać" przez człowieka, ciekawe. Szkoda mi było Ciela bo bądź co bądź stał się demonem nie z własnej woli. Z kolei zakończenie pierwszego sezonu było bardzo przejmujące, mocne, perfekcyjne.

ocenił(a) serial na 6
Kamtaro1994

Na tym filmiku są kawałki odcinków specjalnych z II części. Rozpozanaje sceny z "Hamleta" granego przez postaci Kuroshitsuji.

ocenił(a) serial na 6
Seth112

3 serii zdecydowane NIE :)
Nie wiem w czym to anime bije chociażby takie tytuły jak chociażby Hellsing który podchodzi pod podobny gatunek.
Oczywiście mówię tutaj generalnie o pierwszej serii ale wiadomo ze druga przecież się łączy.
Nic w tym fajnego, każdy odcinek to tylko załatwianie wymyślonych spraw których mogłoby nie być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones