PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555763}

Black Butler 2

Kuroshitsuji 2
7,5 5 131
ocen
7,5 10 1 5131
Kuroshitsuji 2
powrót do forum serialu Kuroshitsuji 2

Początek mi się nie podobał. Jakiś niezbyt fajny chłopiec i jego nudnawy lokaj. Gdzie moje
słodziaki? "Wasza Wysokość"? Chcę moje ukochane "Mój Panie"! ;( Ale nadeszła burza i ledwo
pokazali "podróżnika", a już się ryj cieszył - Sebuś! O matko, jaka ja szczęśliwa!
I ta chwila, w której Ciel się uśmiechnął, a nawet śmiał... Ale się coś nie zgadzało. Jak się
potem okazało (czego można się było domyślić), on po prostu zapomniał.
Jak w 3 odcinku pojawili się Grell z Undertakerem to od razu weselej się zrobiło. (;
Jak mi się podoba Meirin bez okularów *.* Uwielbiam tą jej drugą stronę. (: Hahahaha, Ran
Mao to na prawdę świetną kryjówkę wynalazła dla Lizzy i Pauli. ;d No ja rozumiem, że Ciel i
Alois się nienawidzą, ale żeby odbierać Elizabeth możliwość zatańczenia z ukochanym (jęli
można tak powiedzieć)?
Nie spodobało mi się, jak potraktowano panicza w 10 odc. - przecież to tylko dziecko! :( Ale za
to jak się Sebasuchan wkurzył. (: Ale on i Grell stanowią nieziemski duet. ~(・ω・~)

Podsumowując: mimo początkowych wątpliwości, podobało mi się. (:

ocenił(a) serial na 8
boicie_sie_smierci

Już dawno nie czytałam tak sweetaśnego i mdłego komentarza -.- .

O rany. Idę wyrzygać tę tęczę, potem pooglądam tę serię jeszcze raz i znów zacznę nią rzygać jak przypomnę sobie te "emotkę" w kształcie "cipki" ~(・ω・~)

Podsumowując : nie ma się co dziwić, że tak dużo ludzi ocenia Otakowców, jako kretynów czytając takie komentarze na filmwebie i w ogóle.

ejdziesia

Ujęło mnie to. Bardzo mi przykro, że mój komentarz przyprawia Cię o mdłości. Wróć: nie jest mi przykro, po co udawać. Ale po Twojej odpowiedzi mogę wywnioskować, że poczułaś się urażona, że przez np. taki mój komentarz, ci którzy wyśmiewają się z, dajmy na to, fanów Japonii będą mieli kolejny powód, by Ich obrażać.
W takim razie: bardzo przepraszam wszystkich Otaku, w tym oczywiście i Ciebie, ejdziesia oraz zwykłych zjadaczy chleba, którzy zwyczajnie w świecie lubią sobie czasami obejrzeć anime, za mój jakże nieprzemyślany komentarz odnośnie anime "Kuroshitsuji II". Na przyszłość może spróbuję zachować takie rzeczy dla siebie.
~ Ta, która swoim "sweetaśnym i mdłym" komentarzem ukazała Otaku jako kretynów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones