PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555763}

Black Butler 2

Kuroshitsuji 2
7,5 5 130
ocen
7,5 10 1 5130
Kuroshitsuji 2
powrót do forum serialu Kuroshitsuji 2

Dzisiaj skończyłam oglądać pierwszy sezon Kuroshitsuji i od razu sięgnęłam po sezon 2.
Oglądnęłam pierwsze dwa odcinki i jestem lekko skonfundowana ;) Czy może mi ktoś wytłumaczyc
dlaczego Sebastian nosił ciało Ciela w walizce , po czym Ciel zostaje ''wybudzony'' i wszystko zdaje
się być takie jak wcześniej? Sebastian dalej jest jego lokajem , a przecież wszyscy , których Ciel
nienawidził zostali zabici i kontrakt dobiegł końca - koniec ''lokajowowania'' ;) . Tak więc o co chodzi?
Bo ogląda się w dalszym ciągu przyjemnie ale irytuje mnie , że może ja nie zatrybiłam o co chodzi...
No chyba , że wszystko jest wytłumaczone dalszych odcinkach sezonu 2 to tylko powiedzcie i lecę
oglądac dalej ;)

ocenił(a) serial na 8
Veiller

Dowiesz się jak skończysz oglądać drugi sezon ;)

ocenił(a) serial na 10
Trolleczek

No teraz przynajmniej wiem , że wszystko będzie wytłumaczone a tak to myślałam , że może mi coś umknęło. Dzięki ;)

ocenił(a) serial na 9
Veiller

Trochę się porobiło, Ciel stracił pamieć, są nowe postacie, .... A słyszeliście że ma podobno być 3 sezon ?

Zelcia22

Naprawdę?! A wiesz może kiedy?

ocenił(a) serial na 9
JuliaLiza

Chyba ma byc jeszcze w tym roku. Wpisz w google kuroshitsuji sezon 3 to wyskoczy ci pełno wyświetleń na ten temat.

Zelcia22

Dzięki, nie mogę się doczekać XD

ocenił(a) serial na 9
JuliaLiza

Ja też ale wiesz nie wiadomo nigdy czy to na 100 % prawda

Zelcia22

Masz racje. Z tego co znalazłam to planują już od 2011, a serii jak nie było, tak nie ma. Jeśli już zamierzają zrobić to mam nadzieję że to będzie miało sens. W końcu wszyscy myślą że Ciel umarł. To może być nudne jeśli znowu po prostu "ożyje". Trzymam kciuki, żeby zrobili ciekawy i sensowny 3 sezon :)

ocenił(a) serial na 9
JuliaLiza

Razem z tobą trzymam kciuki ;D

użytkownik usunięty
Zelcia22

http://www.animezone.pl/odcinki-online_kuroshitsuji-3-book-of-circus_1

będzie 3 sezon już latem :)

juz jest, ale znów jakby cofamy się w czasie, akcja dzieje się przed rozwiązaniem sezonu 2

ocenił(a) serial na 3
Orkadrahi

Sezon 2 to był filler, fabuła nie ma żadnego powiązania z mangą.
Sezon 3 (bo tak nazywa go większość), to Księga Cyrku, która ma miejsce po konkursie curry, gdzie Sebastian rywalizował z Agnim. Potem w październiku i listopadzie wyjdzie OVA w dwóch częściach, której akcja dzieje się po wydarzeniach w cyrku i w ten sposób idą według mangi po kolei.
Podsumowując, sezon 2 nie łączy się z aktualną serią, można go traktować tak, jak gdyby go nie było :)

Pallea

Dzięki, to wiele wyjaśnia. Można się pogubić.

ocenił(a) serial na 6
Pallea

Jeszcze dopytam - czyli zakończenie I sezonu jest tak naprawdę ogólnym zakończeniem anime? Sebastian zjadł duszę Ciela i wszystko się skończyło? Nie ma żadnej niefillerowej kontynuacji?

ocenił(a) serial na 3
gizmo666

Kontynuacją tego zakończenia z I sezonu jest właśnie sezon II, chodzi jedynie o to, że do odcinka z konkursem curry twórcy szli zgodnie z fabułą mangi, potem już powstawały odcinki całkowicie fillerowe. W mandze np. nie występuje postać Asha/Angeli czy też demonicznego psa.
Manga oczywiście nadal wychodzi i póki co nikt niczyjej duszy nie zjadł :>

ocenił(a) serial na 6
Pallea

zaraaa..... ale Angela i demoniczny pies pojawili się przed konkursem curry... to jak to jest? Właśnie dlatego nienawidzę fillerów - zawsze się potem gubię...

ocenił(a) serial na 3
gizmo666

W latach 2008-2009 twórcy nie mieli zbyt wiele materiału mangowego, więc by stworzyć dłuższe anime, uzupełnili go odcinkami fillerowymi, wpletli także w tym celu nowe postacie. Angela pojawiła się właśnie w odcinku fillerowym, który dotyczył miasteczka, nad którym ciążyła klątwa demonicznego psa, potem miała też ona swoje pięć minut w odcinku dotyczącym konkursu curry, ALE - w mandze żadna walka nie miała miejsca, a królowa Wiktoria nie miała zasłoniętej twarzy, towarzyszył jej także zupełnie inny mężczyzna.
Na potrzeby anime powstała także postać Drocell'a (lalkarza), który również nie występuje w mandze. Po prostu cała intryga zaplanowana przez Asha/Angelę (+ wprowadzenie postaci Drocell'a, demonicznego psa) powstała na potrzeby wyprodukowania anime.
Inaczej seria miałaby pewnie ok. 11-12 odcinków (nie licząc odcinka o aparacie, który do niczego nie pasuje, taki zapychacz) :)

ocenił(a) serial na 6
Pallea

Kurde, szkoda że lalkarz to nie postać z mangowej serii - genialny był.

Dzięki za uporządkowanie :) Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones