PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555763}

Black Butler 2

Kuroshitsuji 2
7,5 5 126
ocen
7,5 10 1 5126
Kuroshitsuji 2
powrót do forum serialu Kuroshitsuji 2

Zdecydowanie bardziej do gustu przypadła mi ta część. Pierwszej czegoś brakowało co pojawiło
się tutaj. Dobra fabuła, interesująca akcja,chociaż wiem, że bez tych wątków z poprzedniej części
efekt tej nie byłby taki dobry. Idealne dopełnienie. 9/10

xklux

Totalnie się zgadzam . Fabuła była bardziej skondensowana i mroczna, a postacie bardziej wyraziste. Nowi bohaterowie byli extra ( z moim ulubionym Aloisem na czele). Nie mogłam wyobrazić sobie również lepszego zakończenia.

xklux

Zgadzam się co do skondensowania i klimatu ale fabuła 2 trochę bezsensu. Gdyby skrócić 1 do 12 - 13 odc. wywalić niepotrzebne wątki i głupkowaty humor, to tego zrobić opowieść troszkę bardziej mroczniejszą, była by co najmniej 3 razy lepsza od 2.

Hitman21

Zgadzam się w 100%. 1 była napakowana zbędnymi elementami i to jej znacznie zaszkodziło. Gdyby zrobili tak jak napisałeś to pewnie 1 byłaby lepsza, a tak to u mnie 2 jest o oczko wyżej.

xklux

To moja ulubiona część :3 (większości osób się nie podoba,bo odbiega od mangi :C) ale,że mangi nie czytałam to tą część bardzo lubię C;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones