PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555763}

Black Butler 2

Kuroshitsuji 2
7,5 5 131
ocen
7,5 10 1 5131
Kuroshitsuji 2
powrót do forum serialu Kuroshitsuji 2

Ychh..

ocenił(a) serial na 6

Moja ocena to 7, ponieważ anime ma fajną kreskę i fabułę, lecz zawiodło mnie w porównaniu z pierwszą częścią. Wolałabym zostawić wszystko jak było w 1 części, Sebastian pożarł dusze Ciela i koniec. W tej części moim zdaniem bez sensu było zmienianie Ciela w demona, tak, by Sebastian nie mógł zjeść jego duszy, co moim zdaniem powinno się stać. W drugiej części ukazuje nam się Alois - dosyć nieprzyjemna postać. Chłopak, który myśli, że jest nie wiadomo kim. Nie widzę żadnych pozytywów jakie wniósł do anime. Jego lokaj też był nieciekawy. Komplikował jedynie. Zainteresowała mnie za to Hanna.Na początku uznawana za słabą kobietę, a na końcu przechytrzyła resztę. Historia Aloisa nie poruszyła mnie, była i tyle, nic ciekawego. Daję maksymalną ocenę na jakie zasłużyło to anime, (ponieważ więcej niż 7 to głupota jak dla mnie) ze względu na postacie, które były też w części pierwszej i ze względu na nie oglądałam to.
Sebastian pozostaje sługą innego demona na wieczność? Jakże bezsensowne.
Koniec nie podoba mi się. Liczyłam na to, że pożre tą jego dusze i będę usatysfakcjonowana. A jedyne co to zawód. Zdecydowanie nie polecam osobom, którym spodobał się koniec części pierwszej i był nim usatysfakcjonowany.

ocenił(a) serial na 8
Scarsx69

heh, nic dodać ;) też znacznie wolałam, by Sebastian pożarł jego duszę, bo końcówka nie miała jakiegokolwiek sensu. co do Hanny- na początku było mi jej szkoda, choć spartaczyła na koniec wszystko tworząc nowy kontrakt z Aloisem przemieniając tym samym Ciela w demona. jeśli tak ma wyglądać kontynuacja, to mogli w ogóle jej nie tworzyć. zmienili też w ostatnim odcinku po przemienieniu Ciela całą jego osobowość.

ocenił(a) serial na 6
Aleksandra1880

Po jeszcze dłuższym namyśle stwierdzam, że to nawet na 7 nie zasługuje, więc osobom, którym sie spodobała pierwsza część i są zadowoleni, radze nie oglądać ! Bo Zepsuje to wam ocene całego Kuro

ocenił(a) serial na 8
Scarsx69

ja dałam 7 ze względu na to, że lubię i Ciela, i Sebastiana (choć tego bardziej ze względu na głos Daisuke Ono). ja zaś doszłam do wniosku, że gdyby Sebastian zrezygnował z tej posługi to co? nic by się nie stało, skoro jak Ciel wydał rozkaz, że nie chce go więcej widziec, a on na kilka sekund złamał ten zakaz, nic się nie stało, po prostu przestał być jego lokajem. no, ale twórcy chcieli ubarwić.

ocenił(a) serial na 6
Aleksandra1880

tyle, że nie może zrezygnować, bo chwile wcześniej oznajmił, że zostanie lokajem, aż do śmierci Ciela. A wtedy jak miał go rzekomo zobaczyć Ciel to Seb myślał, że to Alolis ( czy jak to sie pisze, whatever). I w końcu Ciel kazał sie uratować, zwalniając go z rozkazu.

ocenił(a) serial na 9
Aleksandra1880

najbardziej mnie właśnie też wkurzył fakt że osobowości Ciela po przemianie była hmm jak by to określić mega dziwna (być może jak na demona przystało, ale jednak), chamstwo nie zna granic...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones