PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471685}
7,8 233
oceny
7,8 10 1 233
Kwae-do Hong Gil-dong
powrót do forum serialu Kwae-do Hong Gil-dong

Robin Hood po koreańsku

ocenił(a) serial na 10

Zabawna ,świetna pozycja,rola Ryu Yi Nok i jej miny -bezcenne,końcowy epizod świetnie kończy tą historyczno-komediową dramę,dostępne są napisy pl do 14 odcinków,reszta jest w fazie tworzenia ,polecam bo to inny rodzaj kina niż europejskie ,a oprócz świetnego scenariusza do ucha wpada utwór "If"

thon_40

I w oko tez wpadają ... głównie aktorzy xDD
Ale tak poważniej to piękne zdjęcia, pięknie przedstawiona historia!

marmolada_xd

Piękna, wzruszająca historia - kocham takie, na których można płakać i ze śmiechu i ze wzruszenia, wspaniała oprawa muzyczna, znakomita obsada, wszystkim polecam

ocenił(a) serial na 10
isamar84

Na początku średnio mi się podobała, ale jak mnie wciągnęła przy którymś odcinku, to obejrzałam ciągiem. Warte polecenia :) Ciepła i piękna historia! Humor też niczego sobie :D

thon_40

fakt rewelacyjna :) kolejna wyrwa w życiorysie, ale tym razem z jakimś przesłaniem :) pierwszy odcinek może wydać się irytujący, ale jak się go przetrwa to już idzie (tak że się oderwać nie można). Jedyne co mnie denerwowało to policja, ich bezradność, całkowita ślepota, brak jakichkolwiek reakcji i objawów tego że mózg jednak funkcjonuje (gil dong stał w pierwszych rzędach i wiecznie w tym samym wdzianku, ale nikt go nie widział :))) poza tym nie mam zastrzeżeń i jak na dramę głównie komediową, świetne zakończenie.

thon_40

Jedna z najlepszych dram jakie widziałam. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się płakać na filmie, ale tutaj już nie wytrzymałam.. Tylko nadal nie rozumiem tego początku (kilka lat później).

ocenił(a) serial na 8
zuza2605

Spoiler! Początek jest właśnie dziwny. Niby sugeruje, że bohaterowie przeżyli, ale jest wśród nich Yeon Ssi, który w ostatnim odcinku zginął, kiedy pomagał uciec Gomiemu i mistrzowi. Nie rozumiem tego ;) W każdym razie drama była bardzo dobra.

ocenił(a) serial na 8
Ilusia92

Ach, już rozumiem :D Przecież mistrz powiedział na końcu, że Gil Dong będzie żył wiecznie, czyli ten początek to jakby reinkarnacja bohaterów :]

Ilusia92

Może i masz rację..
ale i tak wolałabym, żeby skończyło się tak, jak się zaczęło tzn., że wszyscy żyją szczęśliwie okradając innych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones