PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 064
oceny
7,1 10 1 13064
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

na youTube jest kyle xy season 4 episode 1 fajnie by było :)

sezon 2 odc 13 super odcinek a piosenka na końcu Save You - Matthew Perryman Jones super dopasowana aż ciarki przechodzą

ocenił(a) serial na 10
Robson8080

jak będzie jak nie będzie już wszędzie sprawdzałam..

ocenił(a) serial na 7
jessyxx

4 sezon leci na kanale sci-fi sprawdzałam.

Super co nie!! uwielbiam ten serial♥

ocenił(a) serial na 10
lewandowska2000

Niestety, to nie jest czwarty sezon tylko trzeci, wszystko dlatego że drugi sezon ma 23 odcinki zamiast 10-ciu( jak w pierwszym czy trzecim).
Telewizje mylnie więc dzielą te 23 odcinki i wychodzi im że jest czwarty sezon, natomiast nieświadomi widzowie cieszą się że obejrzą nowy sezon Kyle'a XY a tak naprawdę to dość już stary trzeci sezon który jest niestety ostatnim.

ocenił(a) serial na 10
adamxy

Niestety masz racje mówie niestety bo fajnie by było jakby dokończyli serial :-)

ocenił(a) serial na 9
Robson8080

Szlak mnie trafia po prostu. 2 serial który mi się podoba tak (pierwszy to Goście) i przerwany. Jakieś durne badziewie M jak Miłość ma 1000 odcinków. MASAKRA

santaclous

dlaczego przerwali w połowie 3 sezonu?????? zbyt mała oglądalność czy co????? :/

Leo_Wyatt

Też nie mogę się z tym pogodzić aż do dzisiaj, że przerwali 3 sezon. Tyle nie wyjaśnionych spraw, no i co najważniejsze, Kyle i Jessi już się rozkręcali. I niestety raczej nie zobaczymy dalszych przygód.

santaclous

ludzie 12 lat juz czekacie na kontynuacje kyle xy ale raczej juz nie ma na co liczyc zreszta taki odgrzewany kotlet nigdy nie spakuje dobrze po tylu latach juz nie nagraliby tego dobrze skonczyly sie pomysly skoro tak z dupy przerwali do 10 odc 3 sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones