PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 063
oceny
7,1 10 1 13063
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Właśnie skończyłam oglądać 10 odcinek 3-go sezonu i czuję ogromny niedosyt. Akcja zaczęła się rozkręcać i co? Przerwali w połowie sezonu. Może to głupie, ale ja mam nadzieję, że mimo iż upłynęło kilka lat od zakończenia produkcji to serial w jakiś cudowny sposób zostanie kontynuowany.

VictoriaChang

zgadzam się! serial świetny.. ale mogli chociaż odkręcić 4-5 odcinków i wyjaśnić wszystko a nie przerwać od tak.

ocenił(a) serial na 7
VictoriaChang

Jak ja się wściekłam jak serial się tak po prostu urwał... :( Z szacunku do widza mogli nakręcić chociaż odcinek kończący wątki.

ocenił(a) serial na 7
LoveWordplay

nienawidzę takich sytuacji... zamiast dać jakieś sensowne podsumowanie - pozostawiamy fabule w krzakach i zamykamy projekt...

VictoriaChang

Nazbierałem już kilkanaście seriali, w których robi się widzów w balona i większość nie obejrzę ponownie właśnie ze względu na brak wyjaśnienia głównych wątków. W kontrakcie na każdy nowy serial producent powinien zagwarantować reżyserowi, że w razie braku zgody na publikację kolejnych odcinków sfinansuje powstanie filmu wyjaśniającego niezamknięte wątki. Gdybym był reżyserem to żądał bym właśnie takiej klauzuli.

ocenił(a) serial na 10
VictoriaChang

Można kupić książkę która chyba wyjaśnia co się stało ponieważ jest oparta na serialu. Właśnie postanowiłam ją kupić i sprawdzić to.

palbia

możesz napisać jak się to w książce skończyło ? ;)

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Jak dostanę książkę i przeczytam to napisze ;)

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Niestety książka urywa się jeszcze szybciej, więc nic się z niej nie dowiemy. ;/

palbia

dzięki za info ;)

VictoriaChang

Na VOD w UPC można obejrzeć cały 4 sezon.

ocenił(a) serial na 7
Angelika_Szy

4 sezon nie istnieje.

VictoriaChang

na chwilę obecną jest jedynie ok 10 minutowy filmik na youtubie podzielony na dwie części przedstawiający twórców serialu wypowiadających się na temat tego jak chcieli pociągnąć dalej fabułę. Zainteresowanych odsyłam na YT. wyszukajcie Kyle XY: Future Revealed. filimik po angielsku, ale dla kogoś kto zna angielski to nie będzie problem.

ocenił(a) serial na 7
pv3210

Dzięki za to. Co prawda wygląda na to, że twórcy sami nie byli pewni jak historia potoczy się dalej, i mówią głównie o uczuciach jakich doświadczałby Kyle w kolejnym sezonie, ale jednak trochę o fabule mówią, łącznie z tym jak rzecz mogłaby się ostatecznie zakończyć gdyby świat w końcu dowiedział się o Kyle'u.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones