La Brea (2021-2024)
La Brea: Sezon 1 La Brea sezon 1, odcinek 1
odcinek La Brea (2021-2024)

Początek

Pilot 42m
6,7 89
ocen
6,7 10 1 89
La Brea
powrót do forum s1e1

ciekawi mnie jedno jak wszyscy powpadali do tej dziury to sie nic nie stało z telefonami no oprocz tego ze nie mają zasiegu ale jak dron wleciał w dziure to go rozwaliło a czemu komórki sa całe??

scully1981

Cześć.
Ciekawe czy 1981 to rocznik, jeśli nie- zapomnij. Jeśli tak... to właściwie nie ma znaczenia. "Wychowałem" się na VHS-ach, totalnym absurdzie, i... pod koniec filmu patos. Ten skazany na porażkę, wobec wszelkich trudności, uzbrojonych po zęby w ilościach...No daje radę.
Nie chcę się wdawać w psychologię, ale kto nie chciał w dzieciństwie, żeby ten "uciśniony", olany, zlekceważony stał się bohaterem.

Rzeczywistość niestety tak nie wygląda

lorapart

To dalej ja.
Teraz, "trochę" starszy.
Rzeczywiście cenię sobie zbliżone do rzeczywistości plany filmu. Jasne, tylko o ile nie jest to totalna "padaczka" (które nomen omen oglądnę czasem dla zupełnie innej rozrywki( jak daleko "kino" jest w stanie sięgnąć..
Cieszą mnie absurdy. Każdego dnia. Przynajmniej większość.
Duża część wkur...


Właściwie to forum o filmach, ale ekranizacjeksiążek(zaraz będzie pier...ił nad wyższością literatury nad filmem, niestety bywają gorsze. Jestem fanem S.Kinga i mam świadomość, że... no... nie tak to wygląda. Przynajmniej nie tak to sobie wyobrażałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones