PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402841}
7,7 158
ocen
7,7 10 1 158
La Figlia di Elisa Ritorno a Rivombrosa
powrót do forum serialu La Figlia di Elisa - Ritorno a Rivombrosa

1. Paolo Seganti - Conte Martino Ristori
2. Anna Safroncik - Contessa Vittoria Granieri Ristori
3. Alessandra Barzaghi - Marchesa Costanza Granieri
4. Giorgio Borghetti - Capitano Loya
5. Jane Alexander - Marchesa Lucrezia Van Necker Beauville
6. Sarah Felberbaum - Agnese Ristori
7. Valentina Pace - Emilia Radicati
8. Giulio Berruti - Andrea Casalegno
9. Pier Giorgio Bellocchio - Fulvio
10. Angela Melillo - Principessa Luisa di Carignano
11. Giorgio Marchesi - Aldo Corsini


http://edrivombrosa.forumer.it/about762-edrivombrosa.html

tutaj są zdjęcia aktorów:)

Chciałabym zobaczyć 2 część ( oglądałam kilkanaście filmików z tej część i bardzo mi się spodobała-szkoda że bez pięknego hrabiego:/ ). Trzeciej części pewnie jeszcze nie skończyli kręcić, ale zapowiada się ciekawy serial.

ocenił(a) serial na 10
malewa4

Musze powiedziec,że Ci którzy nie ogladali 2 części Elisy niewiele stracili.,..Jest naciagana, dośc nudna i bez fabrizia jak zapewnie już wiesz....Nie ma tych emocji...nie ma przy czym się wzruszać a Kapitan jest mdły....Sama ogladałam całośc i nie zaciekawiła mnie nawet w połowie jak 1 seria..drugiej części powinno w nie być...natomiast powinni zrobić dodatkowy odcinek na slub itd...odcinek 3 jest przerazająco smutny,ale jeszcze dobrze zagrany a reszta to nie to samo..inny film.Pozdrawiam.

Ada_3

Do momentu śmierci ,albo wyjazdu Elisy było fajnie, ale później się zrobiło trochę nudno i ta nowa miłość..., szkoda, że tak to wymyślili. A wiecie czy w 3 serii była mowa o Ślubie Elisy z Księciem, bo jej grób jest w Rivombrosie z napisem Ristori ?

ocenił(a) serial na 8
kasia1994

A Elisa w wieku 32 lat zmarła. To jakaś tragedia :(

malewa4

ja się nawet za drugą nie mam zamiaru zabierac. wole miec wspaniałe wspomnienie z pierwszej jeszcze z hrabią...jego smierc to wielki cios dla tego serialu i dalszy ciąg bez ich wielkiej miłości nie miał poprostu żadnego sensu. jak dla mnie druga częsc nie ma nawet co sie pokazywac w polskiej telewizji. ;>

ocenił(a) serial na 8
monciaaa

Fabrizio dopiero umiera 31 odcinku, więc warto obejrzeć ślub i narodziny dziecka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones