PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 664
oceny
8,4 10 1 58664
9,3 19
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python

ocenił(a) serial na 10

To się dopiero nazywa Monty Python! Jaki jest wasz ulubiony skecz. Bo moje to "Sklep mięsny", "Gdzieś w Anglii w 1944 roku", "Szczenięce lata Sama Packinpapha" oraz "Wieczór we dwoje". Jest ich jeszcze dużo. Zresztą nie ma skeczu Monty Pythona, który mi by się nie podobał.

ocenił(a) serial na 10
Zawiesina

Ranking?
Ministerstwo głupich kroków to był pierwszy skecz Pythonów jaki widziałem i do dziś pozostaje moim ulubionym, zresztą jak cały odcinek, w którym się on pojawił. Wtedy jeszcze był numer z porąbanymi architektami i dokument o kryminaliście, któremu wydawało się, że chodzi za nim wielki jeż. Poza tym uwielbiam piosenkę o drwalu, który zawsze chciał być dziewczynką (fenomenalny Palin!), mecz pomiędzy filozofami greckimi i niemieckimi, skecz z młodym małżeństwem, które przyszło kupić łóżko, ale nie mogło wymawiać w obecności sprzedawcy słowa "materac" i wiele wiele innych, których akurat sobie nie przypominam. Mam nadzieję, że niedługo znowu któraś telewizja zacznie nadawać Latający Cyrk, bo warto.

ocenił(a) serial na 10
Thonny

"nudge, nudge, say no more":)
faktycznie, Ministerstwo Głupich Kroków i piosenka o drwalu są naprawdę rewelacyjne i zajmują wysokie miejsce również w moim rankingu najlepszych numerów Monty Pythona, tuż obok Dennisa Moora i jego łubinu, Hiszpańskiej Inkwizycji, lekcji samoobrony, chrupiacej żabki, człowieka z magnetofonem w nosie i człowieka z magnetofonem w nosie brata (a teraz stereo:)), obok faceta, któremu wydawało się, że jest myszą, obok mielonki - zbyt wiele jest tych niezapomnianych numerów Pythonów, nie sposób ich nawet wymienić:)...and now number one: the larch:)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones