PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590629}

Legenda Korry

The Legend of Korra
7,7 12 196
ocen
7,7 10 1 12196
Legenda Korry
powrót do forum serialu Legenda Korry

Witam, witam i o zdrowie pytam ;)

Jako, że na wcześniejszym temacie zrobił się niezły offtop to postanowiłem założyć od nowa temat na którym będziemy mogli umieszczać TYLKO informacje na temat 2 Księgi. Mam nadzieję, że posłuchacie mnie i będziecie tutaj dodawać posty tylko na temat czyli linki do klipów, wywiadów (jak znajdziecie), jakiś wpisów twórców dot. nowej księgi na blogach czy w innych miejscach, chyba wiecie o co kaman?

mistrz_taron

Mógłbym uprzejmie porposić o podanie bezpośredniego linka do obejrzenia Filmu Avatar Legenda Aanga ?

ocenił(a) serial na 9
mistrz_taron

Jeżeli pisząc film, masz na myśli "Ostatni Władca Wiatru" to proszę:
http://maxvideo.pl/v/dBqToc69

miachar

Tak o to mi chodziło, dziekuję a poza tym to film słaby w porównaniu do serialu

ocenił(a) serial na 9
mistrz_taron

Zgadzam się. Jedna księga, raptem 20 odcinków serialu, w półtorej godziny/
Porażka.
Po 2,5 roku nadal się zastanawiam, czy moja ocena 5/10 nie jest za wysoka.

miachar

podobno w czerwcu ma wyjść część 2 czyli Księga Ziemi, i mam nadzieję że będzie bardziej dopracowana niż część 1

mistrz_taron

Może jakieś linkacze do The Search po polsku ? Bardzo jestem ciekawy co się stało z matką Zuko wIĘC BARDZO PROSZE O JAKIEŚ LINKI PLISS !!!!

ocenił(a) serial na 9
mistrz_taron

Jeżeli 2 część ma wyjść, to zastanawiam się, czy ją obejrzeć.
Po pierwszej nie byłam zachwycona, a wiadomo, że gdy powstają kontynuacje, to są gorsze od pierwszych częśći (ta, są wyjątki).
Choć od obejrzenia filmu zastanawiam się, jak można sknocić film na podstawie bardzo dobrego serialu.

miachar

Zdecydowanie się z tobą zgadzam, a i prosiłbym o linki do The Search po polsku, lub po angielsku jak ktos ma PLISSS !!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
mistrz_taron

Nie wiem, czy o to chodzi, ale proszę:
http://www.mangahere.com/manga/avatar_the_last_airbender_the_search/c001/

miachar

Wilekie Dzięki szukałem tego przez cały tydzień, a masz może link to części 2 ?

ocenił(a) serial na 9
mistrz_taron

Ehm, szczerze, to znalazłam ten link chwilę po tym, jak przeczytałam, że o niego prosisz ;)
Nie umiem znalezc 2, przykro mi.

ocenił(a) serial na 9
miachar

Znalazłam informację, że część druga ma wyjść 10 lipca, ale nie wiem, nie interesuję się tym.
Jak coś, to link:
http://www.avatarspirit.net/news.php?id=690

Straiker07

prosze o nie shit down ale mam taka wiedze ze. ogladalem niedawno nick hd i byla 20 sekundowa zapowiedz ze premiera 2 sezonu ma byc 24.10.2013

lol2405

Zajebiście dzięki za informacje

mistrz_taron

Przeczytałem ostatnio że Ostatni władca wiatru dostał Złotą Malinę za najgorszy film i reżyserię w 2010 roku ! BEKA :)

ocenił(a) serial na 9
mistrz_taron

'Ostatni Władca Wiatru" dostał 5 Złotych Malin.
Za najgorszy film, scenariusz i reżyserię, najgorszy aktor drugoplanowy (biedny Jackson) i za coś jeszcze.
Zniszczyli mi serail durnym filmem -.-

miachar

WOOOOOW ! Nieźle, już nie moge doczekać się 2 sezonu Legendy Korry, po obejrzeniu tych zdjęć z linków, mam nadzieję że ukaże się jak najszybciej

mistrz_taron

Jakieś świeże informacje na temat "The Legend of Korra" ?

ocenił(a) serial na 7
mistrz_taron

Na razie nie ma nowych info o 2. księdze. Natomiast gdzieś jakiś czas temu czytałem, że przewidywana premiera kolejnej księgi jest ustalona na luty-marzec przyszłego roku. Chyba nawet nickelodeon takie info podał, ale nie jestem pewny czy akurat oni tak napisali. Może podrzucę linka do tej informacji (jako potwierdzenie) jak uda mi się ją znaleźć ;)

Straiker07

Mam super informację niewiem czy w zupełności prawdziwą, na temat drugiej księgi LoK a mianowicie jak wszyscy doskonale wiemy każdy żywioł ma podrzędny żywioł
Ziemia - Metał
Ogień - Błyskawice
Woda - Krew
Powietrze - ???
No właśnie w drugiej księdze podobno ma się ukazać podrzędny żywioł do powietrza, cieszymy się ludzie !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones