PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590629}

Legenda Korry

The Legend of Korra
7,7 12 196
ocen
7,7 10 1 12196
Legenda Korry
powrót do forum serialu Legenda Korry

Z tego co dowiedziałem się z Legendy Korry szczególnie z księgi 3 to na 100% żyje Książę Zuko teraz Lord oraz Katara. Niema co do pewności co do Sokki (na pewno żył w momencie odnalezienia Korry) oraz Toph Beifong (która od kilku lad opuściła klan metalu względem księgi 3), ale znając twórców Toph i Sokka żyją. A i z moich wyliczeń wynika, że Aang zmarł w wieku około 72 lat. :)

ocenił(a) serial na 9
nieznajomy43

Sokka umarł. Już w pierwszym odcinku, pierwszej serii jest o tym mowa :)
Toph prawdopodobnie tak samo.

ocenił(a) serial na 9
RazzleMan88

A jesteś całkowicie tego pewny?

nieznajomy43

BG - years before the Air Nomad Genocide
AG - years after the Air Nomad Genocide


- Aang - nie żyje, zmarł w wieku 166 lat (biologicznie w wieku 66 lat) w roku 153 AG, w tym samym w którym urodziła się Korra (urodził się w 12 BG)
- Appa - prawdopodobnie nie żyje (urodził się w 6 BG)
- Katara - żyje (urodziła się w 85 AG)
- Momo - prawdopodobnie nie żyje
- Sokka - nie żyje (urodził się w 84 AG)
- Suki - w Legendzie Korry nie było o niej do tej pory ani słowa (urodziła się w 84 AG)
- Toph - w 5 odcinku 3 sezonu LoK było powiedziane, że od czasu do czasu odwiedzała swoją młodsza córkę w Zaofu, potem wyruszyła w podróż dookoła świata w poszukiwaniu oświecenia i od tamtego czasu nikt jej nie widział (urodziła się w 88 AG)
- Zuko - żyje (urodził się w 83 AG)


Biorąc pod uwagę to, że Toph jest młodsza o 5 lat od Zuko, a ten żyje, natomiast nie mamy potwierdzonej śmierci Toph można założyć, że jeszcze żyje i że może jeszcze ją zobaczymy. Mam też nadzieję, że w końcu będą jakieś informacje o Suki.


Źródło: http://avatar.wikia.com/wiki/Avatar_Wiki

ocenił(a) serial na 9
Ancalagon

To może chociaż dziecko Sokki spotkamy z meteorytowym mieczem. :)

ocenił(a) serial na 9
nieznajomy43

Meteorytowy miecz zaginął podczas walki w ostatnich odcinkach, trzeciego sezonu, Legendy Aanga :)

ocenił(a) serial na 9
RazzleMan88

to że spadł gdzieś tam, nie oznacza że w ciągu 50 lat nie dało się go znaleźć :) jest szansa

Ancalagon

Sokka żył jeszcze, kiedy usiłowano porwać Korrę, czyli 14 lat przed rozpoczęciem serialu.

ihatemondays

Przed rozpoczęciem serialu tak, ale na chwilę obecną, czyli 7 odcinek 3 sezonu już nie. A o takiej chwili, chyba tu rozmawiamy.

Ancalagon

Chill, ja to wiem, po prostu nie uwzględniłeś tego w swoim poście i chciałam to uzupełnić.

ihatemondays

Nie chciałem wprowadzać za dużo zamieszania. Przy okazji, jak myślisz zobaczymy jeszcze Azulę, czy co za dużo to nie zdrowo?

Ancalagon

Myślę, że nie. Chyba że w czwartym sezonie. W sumie taką nową Azulą jest mag ognia należący do grupy złoczyńców (mają nawet taki sam głos) :)

ocenił(a) serial na 9
Ancalagon

Mam bardzo dobre wspomnienia związane z Azulą i nie chciałbym jej zobaczyć jako starą babcię chcącą podbić swiat lub nawróconą duszyczkę. Myślę, że większość fanów podzieliła by moje zdanie, jednak jakieś nawiązania do jej postaci etc. były by mile widzane.

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

Z tego co wiem to Toph wyruszyła uczyć ludzi metalu. Nie wiadomo czy żyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones