PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590629}

Legenda Korry

The Legend of Korra
7,7 12 194
oceny
7,7 10 1 12194
Legenda Korry
powrót do forum serialu Legenda Korry

Ja Pier....e. Nie mogłem wyjść z podziwu realizacji genialne jak u Hitchcock zaczyna się trzęsieniem ziemi a dalej emocje i akcja tylko rosną. Już teraz pokusze się o stwierdzenie że ta księga może być najlepsza nie tylko w Serii Korry ale i Aanga. Pierwsza bitwa genialna swietnie dobrana muzyka reżyseria na najwyższym poziomie ( jeśli o animacje chodzi) i genialnie obmyślona choreografia walki. Dalej odbijanie magów wojny i Bumi który zapełnił mi w serii miejsce po Sokka i odgrywa role głównego komika, wybacz Bolin wiem ze się starasz ale daleko Ci do mistrzów satyry tego sezonu. Pytanie co dalej Tajemnicza czwórka zgodnie z zapowiedziami w dossie Nicka okazała się niedoszłymi porywaczami Korry, jaki mają cel . Czy dojedzie do wojny pomiędzy królestwem Ziemi a Republiką ?? Czekam z niecierpliwością na następny epizod

ocenił(a) serial na 9
kubapol21

SPOILER


Cóż napisałeś już większość tego co chciałem powiedzieć, jednak jeśli chodzi o negatywne strony myślę, że tutaj najbardziej mnie martwi długość odcinka jak i serii. Wszystko dzieje się bardzo szybko, nawet za szybko, myślę że gdyby więcej czasu poświęcić na planowanie/odbijanie więźniów dało by to lepszy efekt. W przypadku Amona szybka akcja dodawała tylko pikanterii, ale tutaj mamy inną sytuację, dlatego myślę że poświęcenie 4 sezonu na rzecz podwójnie długiego 3, mogłoby wyjść na dobre. Z minusów dodam jeszcze tylko, że walka na biegunie nie dała mi satysfakcji, prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś więcej od Wielkiego Lorda Zuko, jego smoka, niedoszłego króla północy i ich książęcych bliźniaków. Tak czy siak jeszcze zobaczymy, postać Zaheera bardzo mnie zaintrygowała oraz siostra Lin. Również myślę, że ten sezon może być tym najlepszym.

ocenił(a) serial na 9
EMERSION

dobrze powiedziane (do obydwojga). :) chociaż mi nie przeszkadzała ta "szybka" ucieczka z więzień, najpewniej twórcy chcieli pokazać ich moce oraz przedsmak epickich bitew które nadejdą.
Jedynie co mogę dodać to to, że Lin Beifong płakała na koniec najpewniej ponieważ nie ma dzieci lub nie może ich mieć (z jakiś powodów) dlatego nie wyszło jej z Tenzinem :)

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

Są gdzieś wersje z napisami.

ocenił(a) serial na 9
patryks83

"są" trzeba ściąg.nąć oryginalną wersje a potem na stronie http://na pisy24.pl ściąg.nąć napisy a potem odpalić na komputerze. :)

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

Czyli nie ma nigdzie online.

ocenił(a) serial na 9
patryks83

niestety nie. :(

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

No cóż dzięki.

ocenił(a) serial na 9
patryks83

Jak można oglądać seriale/filmy online? Okropna jakość obrazu, okropna jakość dźwięku, częste bufory( bez względu na to jaki masz internet ).

Bartonson12

darmowemu koniowi nie zagląda się w zęby, a poza tym najważniejsza jest sama historia.

ocenił(a) serial na 9
SolAngelicka

Pobrać też można za darmo. Przy kwadratach z historii nic nie wyniesiesz.

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

Mi tam się nic nie zacina, bufor idzie całkiem szybko. Grunt znaleźć film dobrej jakości, ale z tym jakoś też nie mam nigdy problemu :)

ocenił(a) serial na 9
luizka92

A na dźwięk (często przy oglądaniu online jest bardzo cichy) też jest sposób :)

ocenił(a) serial na 9
luizka92

Tak, tyle że 720p czy 1080p nigdy online nie uświadczysz, bo hostingi nie pozwalają na tak wysoką jakość.

ocenił(a) serial na 8
Bartonson12

Możesz dać link na priv źródła RAW torr.entu? Nie znam sie na zagranicznych stronach.

ocenił(a) serial na 9
ejdziesia

The Legend Of Korra S03E04 720p kickass

voila.

S- oznacza sezon

E- oznacza odcinek

ocenił(a) serial na 8
Bartonson12

Znam oznaczenia, nie wiedziałam skąd "pewne źródło" wziąć . Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones