PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590629}

Legenda Korry

The Legend of Korra
7,7 12 196
ocen
7,7 10 1 12196
Legenda Korry
powrót do forum serialu Legenda Korry

http://bryankonietzko.tumblr.com/post/112732303027/turtle-duck-date-night-this-i s-my-piece-for-the

Oficjalny rysunek Korrasami. Być może będzie ich więcej w najbliższym czasie :)

Dajce znać co o tym myślicie :)

ocenił(a) serial na 9
olnama11

Przydał by sie też taki oficjalny rysunek co tam słychać u "nowych" Nomadów Powietrza ;>

ocenił(a) serial na 7
olnama11

Super! Romans Korry i Asami to jedna z najlepszych rzeczy w serialu. Miło byłoby zobaczyć odcinek specjalny o wakacjach dziewcząt w świecie duchów :)

ocenił(a) serial na 9
JuliaLiza

Być może będzie takowy (a może nawet 2 :D) we wrześniu/październiku ale to nie jest jeszcze 100% info :)

ocenił(a) serial na 7
olnama11

Mam nadzieję :D. To mogłoby być bardzo interesujące.

ocenił(a) serial na 9
olnama11

Powtarzałem to wiele razy ale wolał bym zobaczyć nawet jeden odcinek naście lat później jak się toczy życie u nowych tkaczy powietrza, drużyny avatara. Jak wygląda Bumi z tatuażami, jak wyglądają dzieci Tenzina. Wydaje mi sie że Mello możę być takim troche badasem w śród nomadów :P Może by też zrobili potomków Kya i Bumiego :> Zapewne przewinął by się też wątek miłosny Jinnory z Kai'em :P Jak wiadomo po zakończeniu 4 księgi zostało ledwo 26lat do przybycia komety sozina :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones