PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742874}
6,7 12 435
ocen
6,7 10 1 12435
Legends of Tomorrow
powrót do forum serialu Legends of Tomorrow

Siemka, mam sprawę taką jak w tytule dałem.
Oglądam obecnie Arrowa i Flasha.
W przypadku Starling city skończyłem już 3 sezon, i zanim rozpocząłem 4, za sugestią znajomych ruszyłem z Barry'm, bo wiem że 1 sezon Flasha i 3 Arrowa dzieją się równolegle.

I tu mam zasadnicze pytanie: z którymi równolegle sezonami Arrowa i Flasha dzieje się 1 sezon "Legend"?

ocenił(a) serial na 6

Legends of Tomorrow należy oglądać po 8 odcinku 2 sezonu The Flash i 8 odcinku 4 sezonu Arrow w takiej kolejności. Oba te odcinki stanowią prolog do LoT, w którym przedstawiają Hawkmana, Hawkgirl i Savage'a. A co do chronologii to LoT to serial oparty na podróżach w czasie - od dzikiego zachodu po przyszłość, tak też chronologii w oglądaniu tutaj brak.

ocenił(a) serial na 4
BluRay2012

W ogóle próba zabicia Vandala w świecie DC jest bezsensowna bo w komiksach i animacjach doczekiwał końca świata. Generalnie są debilami bo Vandal bo zabiciu wszystkich ludzi w wyniku skruchy stałby się dobry i wystarczyłoby się przenieść do tego momentu by go wypytać o szczegóły poskromienia go w przeszłości. No ale bohaterowie o tym nie wiedzą więc próbują go powstrzymać na tyle ile potrafią.

Tak samo od początku czułem że Cartera coś złego spotka, w końcu Hawkgirl w większości przypadków jest związana z zieloną latarnią i ich syn jest raczej punktem stałym Ligii sprawiedliwych w przyszłości.

No i co mogę powiedzieć dynamika serialu jest trochę za mocna, Defenders od Marvela są zrobieni na o wiele wyższym poziomie. Ale kocham uniwersum DC więc będę oglądał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones