Legion (2017-2019)
Legion: Sezon 1 Legion Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek Legion (2017-2019)

Rozdział 3

Chapter 3 44m
8,0 940
ocen
8,0 10 1 940
Legion
powrót do forum s1e3

Ten odcinek miażdży system! Nie pamiętam, kiedy dłonie pocily mi się z emocji wywolanych przez film. Niesamowity serial.

ocenił(a) serial na 8
Dziewczyna_Maszyna

Serio ? końcówka była dobra ale początek strasznie mi się dłużył mam nadzieję że wszystkie odcinki nie będą kręciły się wokół wspomnień.

ocenił(a) serial na 4
Dziewczyna_Maszyna

oglądaliśmy ten sam serial ??? ...... wiało nudą ..... przereklamowany

dariuszrene

Mnie się bardzo podoba! Zupełnie inne podejście do superbohaterów, mutantów i wszystkich extra mocnych. Ujęcie super mocy jako zdolności, które w rzeczywistości są przekleństwem, to z czym się wiąże brak umiejętności ich kontroli przez zupełnie nieświadomych swoich zdolności, jaki powoduje lęk, strach, paranoje i depresje. Świat staje się zamkniętym pudełkiem bez wyjścia, gdzie nikt nie jest w stanie pomoc, uratować. Wielka samotność w więzieniu własnego umysłu. Dla mnie serial jest rewelacyjny. Pomysł na psychoterapie poprzez wchodzenie w umysł chorego nie jest nowy, ale ta tematyka mi odpowiada. Jestem ciekawa kolejnych odcinków

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
0058yrrab

Serial jest mierny, proszę podaj coś co mierne nie jest? Ja sądzę, że sama koncepcja fabularna jest ciekawa, nie było wcześniej podobnej produkcji, przynajmniej ja się z taka nie zetknęłam...

0058yrrab

To wracaj do niewymagających bajeczek, gdzie najwidoczniej jest miejsce twojej uciechy. Tęsknić za tobą nie będziemy.

ocenił(a) serial na 9
Dziewczyna_Maszyna

Co mnie zaskakuje - pozytywnie - z odcinka na odcinek to jest to, jak serial sprawnie skacze z konwencji w konwencję. Mistrzostwo!
Odcinek 3 to praktycznie horror. Mieliśmy już przelot przez klimaty Wesa Andersona, trochę miłego retro superbohaterskiego w stylu X-Men - First Class, trochę Trainspotting, trochę Incepcji. Teraz trzeci odcinek z naprawdę hardkorowy thriller ze scenami z horroru z koszmarów sennych a la Wes Craven i lata 80.
A wszystko to pięknie i logicznie się łączy, nie jest efekciarstwem dla efekciarstwa, tylko cała ta dziwna, pojechana plątanina ma sens i przyczynę. Świetne zdjęcia, muzyka, scenografia, po prostu opad szczęki.
BTW ten serial musi słono kosztować. Efekty i zdjęcia są zupełnie nie-serialowe.

ocenił(a) serial na 9
Dziewczyna_Maszyna

Najlepszy z tych trzech odcinków. Po prostu genialny. Perfekcyjnie trzymał w napięciu, rozwijał dalej całą sytuację, mącił w głowie, nadał trochę smaczku i grozy, ukazał kolejny kawałek jego niezmierzonej mocy. OBY TAK DALEJ!!
Serial Psychologiczno-SciFi , na to chyba czekałem. Czuję się spełniony :)

Dziewczyna_Maszyna

Trudno się nie zgodzić :) Legion to moim zdaniem, przynajmniej na razie, najciekawsza produkcja czerpiąca z klimatów superbohaterskich - pod względem pomysłu, twórczej odwagi, jak i wykonania kładzie na łopatki zarówno bazujące na tej tematyce seriale (co prawda o to, dosłownie nawiasem mówiąc, nie trudno...), ale także wysokobudżetowe filmy. Jest moc!

Dziewczyna_Maszyna

Obejrzalam 3odcinki i nadal nudno, ale szanuje ze innym sie podoba

ocenił(a) serial na 9
Dziewczyna_Maszyna

Jestem po 4 odcinku wow

ocenił(a) serial na 10
Dziewczyna_Maszyna

Zdecydowanie najlepszy odcinek w piątym jest podobny klimat. Ten motyw podążania w jego przeszłość jest przerażający. Sytuacja w której się rozdzielili i każdy próbował wydostać się z tej pułapki! Myślę, że czymś takim powinien być nowy tewan peaks :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones