Legion (2017-2019)
Legion: Sezon 1 Legion Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Legion (2017-2019)

Rozdział 8

Chapter 8 49m
8,0 681
ocen
8,0 10 1 681
Legion
powrót do forum s1e8

S01E08

ocenił(a) serial na 9

No i mamy koniec. Czekałem na ten odcinek z wielkimi nadziejami (po rewelacyjnym E07), a tutaj niestety z bólem przyznaję, że wyszło... przeciętnie. Finał stracił w mojej ocenie głębię, którą zachwycały poprzednie odcinki i w zasadzie skończyło się na standardowej walce dobra ze złem bez większych domysłów. Nie wiem czy to tylko moje odczucie, że twórcy mocno spłycili zakończenie?

ocenił(a) serial na 8
Scarface

zakończenie bardzo dobre, nie miałem odczucia co ty, jednak miałem nadzieję na walkę Davida z Shadow Kingiem w jakieś warstwie astralnej podczas procesu oddzielania, w której twórcy mogliby się ponieść wyobraźni i pokazać jeszcze coś bardziej pokręconego :)

użytkownik usunięty
Scarface

Mówiąc krótko - przeciętnie, ale scena po napisach ssie niemiłosiernie.

Scarface

Też uważam, że trochę słabo jak na finał (osobiście najbardziej podobały mi się 5 i 7 odc), choć scena z Pink Floyd w tle rewelacyjna. A widziałeś scenę po napisach? Ona trochę otwiera furtkę :)

ocenił(a) serial na 10
Scarface

Było gorzej, ale dla mnie wciąż bardzo dobrze - i zakończenie ma ręce i nogi. A scena po napisach, muszę przyznać, ubawiła mnie niemiłosiernie xD

ocenił(a) serial na 9
Dassanar

kurczaki nie dotrwałam do tej sceny co w niej było ?!

zuzanna999

David i Sydnej gaworzyli sobie na balkonie.. podleciała jakaś sonda, wielkości piłki. David pyta retorycznie czy to nowa zabawka Carriego.. Sonda zaczeła go skanować, po czym zdematerializowała go, i zmaterializowała jego miniaturkę w jej wnętrzu, ten uderzając w miniaturowe okienko sondy od jej wnętrza krzyczy aby mu pomóc. Sonda odlatuje.

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

to pokeball :D

mlody118

Nie .
Jest to D3 nowa zabawka Dywizjonu III.

ocenił(a) serial na 9
Scarface

Liczyłem na jakiś mega pojedynek a tu jedno "uderzenie" w stylu Dragon Balla : D Jak na zakończenie sezonu to bardzo słabo ale cały serial mistrzostwo.

mejki

XD a czego oczekiwaliście po tak specyficznym serialu o superbohaterach? naparzania w stylu civil war? no nie bardzo. Od początku było wiadome, że tu nie będzie epickich starć ani nic w ten deseń, więc skąd to rozczarowanie?

ocenił(a) serial na 9
mejki

Serio? Po całym sezonie naprawdę liczyłeś na pojedynek mutantów? Chyba nie zrozumiałeś/aś koncepcji tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
Scarface

Nie rozumiem czemu większość z Was sprowadza starcie Legiona z Królem Cieni tylko do pojedynku Davida z opętaną Karie - przecież główne starcie miało miejsce właśnie w jego umyśle, gdy leżał w laboratorium (nie wspominając już o tym, że Lenny prowadził w tym samym momencie drugą grę wraz z Syd).
Sam odcinek nie był aż tak dobry jak poprzednie dwa, trzy epizody, aczkolwiek nadal bardzo udany.

ocenił(a) serial na 10
Scarface

Odcinek nie był aż tak zły. Wprawdzie mogło być dużo lepiej, ale było dobrze. Finałowa walka trochę zawiodła, ale pozostałe sekwencje były świetne (np. Lenny w umyśle Syd, albo scena, w której David ciągle powtarza "You don't have to be afraid")
Za to scena po napisach... To było po prostu załamujące ;-;

ocenił(a) serial na 8
Scarface

Możecie mi wytłumaczyć jak Shadow King wszedł w ciało tego zamrożonego gościa skoro on funkcjonował tylko w sferze astralnej?

GTA5pl

On już ze sfery astralnej w poprzednich odcinkach się wydostał, teraz jest jak najbardziej realny.

Scarface

Intryguje mnie kwestia tego latającego oka która wchlonela Davida w scenie po napisach. Jako że komiksów nie czytałem nie wiem z czym to polaczyc.

ocenił(a) serial na 9
paszanos

Jest to narzędzie Dywizjonu III, o którym mówili mniej więcej w połowie tego odcinka.

Scarface

Oglądałam kolejne odcinki tydzień po tygodniu, jedne były lepsze, drugie gorsze, ale coś mi się w pewnym momencie pomyliło i myślałam, że wyjść ich ma w sumie 10.

Koniec odcinka 8-mego, myślę sobie ,,oo... zaczyna być ciekawie! Ciekawe co wymyślą na finałowe dwa , zapowiada się jakieś fajne rozwiązanie akcji"
Kilka dni później trafiam na informację, że to był ostatni odcinek... Lekkie WTF.

Odcinek był dobry, ale finał przeciętny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones