Legion
powrót do forum 3 sezonu

Już od drugiego sezonu pokazywał swój geniusz, ale ta jego niepewność... Dan Stevens swoją grą stworzył większość tej postaci. Przy okazji nie mogę zrozumieć, dlaczego tak dużo osób uważa drugi sezon za gorszy od pierwszego, ja mam na odwrót - wcześniej ten serial był bardziej upodobniony do innych superbohaterskich ekranizacji, ale zagraniami 2 i 3 sezonu zrobił tak oryginalne rzeczy, że przestałem z tym walczyć i bez wyrzutów sumienia dałem mu 10/10. Bo mimo, że nie lubię formy superbohaterów takich jak MCU i tych wszystkich bitew, to Legion definitywnie się wyróżnia, szczególnie 2 i 3 sezonem. Nie uważam, że pierwszy jest słaby, bo przecież to pierwszy odcinek mnie strasznie mocno zachęcił, ale uważam mniej więcej tak - pierwszy s.: 8,7/10; 2s.: 9,4/10.: 3s.: 9,6/10

Jeez, ja naprawdę uwielbiam ten klimat!!! Chciałbym jeszcze zauważyć, jaką dużą zmianę postaci przeżył David przez 3 sezony i tę jego wiarę w to, że jest dobrym człowiekiem...
Uważam, że jest jeszcze wiele materiału, z którego można by zrobić kolejny sezon, ale nie sądzę, by tak się stało, bo teraz już twórcy musieliby podnieść poprzeczkę strasznie wysoko, aby zadowolić widzów.

ocenił(a) serial na 7
Franek_Czekala

Chciałbym tylko powiedzieć, że na potrzeby zakończenia drugiego sezonu wszyscy drugoplanowi bohaterowie musieli wykazać się głupotą tak niepojętych rozmiarów, że każdy z nich osobiście zaniża średnie światowe IQ.

ocenił(a) serial na 7
szkola__oczy

Z tego powodu nie mogę dać temu sezonowi więcej niż 4 i to samo niszczy cały sezon 3 bo to są jego podwaliny.

ocenił(a) serial na 10
szkola__oczy

Przecież cały 2 sezon jest o urojeniach tych klinicznych i tych "normalnych" (że jest się lepszym niż się jest, że ma się większą kontrolę niż się ma i tak dalej), więc idealnie cały sezon budował właśnie takie zakończenie.

ocenił(a) serial na 7
Gwenhwyvar

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
UWAGA SPOJLERY
Wszyscy sojusznicy Davida nagle wierzą na słowo Farukowi. Farukowi który umie kontrolować umysły. Wypuszczają go wolno a zamykają Davida, grożą mu śmiercią, nie dając mu dojść do słowa już nie mówiąc o pozwoleniu mu do obrony albo opowiedzenia swojej wersji. Może on kasował coś co Faruk umieścił w jej głowie? Nie od razu na śmierć. No proszę.

szkola__oczy

święta prawa, ten cały dramat Sid to jedna wielka ściema. Cały 43 sezon mnie to wkurzało. A Sid pojawiająca się z przyszłości? Ktoś zauwarzył że miała czarne palce czyli była pod wpływem tej czarnej istoty co sie wykluwała z jajek, więc ja od razu skapowałem, że to nie jest "prawdziwa" sid tylko jej powłoka opanowana przez demona. O tyle o ile przez 1 sezon i połowa 2 w mojej głowie siedziała myśle "ale to było dobre" a tyle końcówka 2 sezonu i caały 3 to zjazd w doł na tyrolce. Jeśli by miał być 4 sezon taki miałki to dobrze że go nie było. Od śmierci leniego strasznie męczący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones