PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606525}

Lego Hero Factory: Pierwsze akcje rekrutów

LEGO HERO Factory: Rise of the Rookies
5,3 217
ocen
5,3 10 1 217
Lego Hero Factory: Pierwsze akcje rekrutów
powrót do forum serialu Lego Hero Factory: Pierwsze akcje rekrutów

Stosunek do Bionicle

użytkownik usunięty

Co waszym zdaniem jest lepsze - Hero Factory czy Bionicle? Bo Bionicle miało znacznie bardziej rozbudowaną fabułę i więcej setów, a i Hero Factory ma swoich zagorzałych fanów...

ocenił(a) serial na 9

Lubię zarówno jedno jak i drugie, niestety we wcześniejszych moich latach się nie bardzo interesowałem zestawami i historią BIONICLE ale za to nadrabiam teraz zaległości, a HERO FACTORY również mnie pochłonęło. Wizja stacji w której się projektuje bohaterów, mechaniczne istoty zdolne do odczuwania emocji oraz do dokonywania heroicznych czynów była genialna. Zawsze jak nachodziła mnie ochota robiłem fuzje tych dwóch ciekawych i porywających uniwersów. Np. gdy super-złoczyńca z gangu Von Nebuli atakował wioskę matoran to wysyłałem Stormera i Bulka by temu zaradzili, ale otrzymali nieocenione wsparcie ze strony Nuju i Whenuy (Toa Hordika). Ale tak szczerze to oba są genialne.

użytkownik usunięty
BartekCh_Film

Szkoda, że ten pomysł z G2 nie wypalił, bo miał ogromny potencjał... Ale nigdy nic nie wiadomo.

ocenił(a) serial na 9

Był wręcz genialny! Sam posiadam dwa egzemplarze z 2015r. jako sety były według mnie rewelacyjne, tylko szkoda że nie pociągli tego dłużej... No i szkoda że wszystko jest trzymane w atmosferze dla dzieci, gdyby zrobili film wysokobudżetowy to na pewno by pobiło zarówno AVENGERS jak i STAR WARS. Ta historia jest tak epicka, że aż szkoda że jej potencjał skończył się na zabawkach dla najmłodszych, gdyby pozwolili temu zaistnieć... To WŁADCA PIERŚCIENI niech się chowa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones