PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 071
ocen
6,7 10 1 29071
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Świetna czołówka

ocenił(a) serial na 9

Czołówka jest wybitna. Czapki nisko z głów przed tym, kto ją stworzył.

JarpenPl

Niczego z głów nie trzeba zdejmować. Pomysł nie nowy (6 Feet Under, Nip/Tuck i pewnie jeszcze kilka seriali) także żadna tam wybitna. Ot cuś a'la zachód.

ocenił(a) serial na 9
Van_21

Nawet do najnowszej czołówki Na dobre i na złe podobne...

JarpenPl

Czołówka rodem z "Chirurgów"... nic nowego...

ocenił(a) serial na 9
99twilight

To chociaż zachodnie standardy filmowe w Polsce ;)

JarpenPl

Proszę... czołówka jest żywcem ściągnięta z Grey's Anatomy..... :/ tak jak i cała fabuła z tego co można po pierwszym odcinku wywnioskować - nic nowego, nic oryginalnego...

użytkownik usunięty
JarpenPl

Czołówka jest licha. Zerżnięta z 'Chirurgów"
I jeszcze wstawili jakąś powolną, nijaką muzykę zamiast dynamicznej, wpadającej w ucho melodii

JarpenPl

Czy ktoś jeszcze zauważył(usłyszał), że piosenka z czołówki "Lekarzy" niesamowicie przypomina piosenkę zespołu Coldplay- Clocks? Chyba, że to jest ta piosenka, tylko nigdzie o tym nie wspomniano...

asias95

to na bank jest coldplay albo plagiat bo jest identyko

krowodrzagorka

Dla was to jest Coldplay - Clocks ? Pozdrawiam, zupełnie inna muzyka, rytm, nuty i właściwie wszystko jest w tym utworze inne jedynie typ muzyki jest w miarę podobny.

XXXD

jak dla mnie ta muzyka z czołówki brzmi jak wstęp z piosenki Sufjan Stevens - Chicago tylko trochę zmienione tempo podrasowane, mogę się mylić ale bardzo mi przypomina ten wstęp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones