PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 071
ocen
6,7 10 1 29071
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Jestem fanką serialu od pierwszej serii i oglądam kazdy odcinek z wyprzedzeniem w internecie. Niestety odcinki są
coraz bardziej przygnębiające..na główną bohaterkę spadają wszelkie możliwe nieszczęscia..poza tym zauważyłam
pewną niekonsekwencję: Alicja zerwała z Krzysztofem z dosyć błahego powodu- scena którą zobaczyła mogła
świadczyć o zdradzie ale nie musiała, natomiast Ala od razu podjęła decyzję o zerwaniu. Maks natomiast zdradził ją i
miał dziecko z inną a Alicja wybaczyła mu wszystko. Być może po prostu bardziej kochała Maksa..poza tym uważam że
scenarzyści popełnili błąd pozostawiając głównej bohaterce dziecko męża i jego kochanki. Nie mogę patrzeć na
wiecznie zapłakaną Alicję która tak poświęca się dla nie swojego dziecka. Szkoda też że Olga i Maks nie zginęli
razem na tej stacji benzynowej bo uśmiercenie drugiego głównego bohatera też nie wyglądało najlepiej.Jednym
słowem jestem nieco rozczarowana 4 serią chociaż niektóre wątki są ciekawe i czekam np kiedy wyjdą na jaw
przekręty żony Piotra i jej udział w ooskarżeniu.. a Wy co myślicie o tej serii?

paczi88

A ja jestem zadowolony z 4 sezonu, uważam, że postawili bohaterów w nowej sytuacji. Podobnie może być w życiu i szczerze pod koniec trzeciego sezonu miałem dość Maksa przez cały wątek Olga- Maks, który się przewijał. Jak dla mnie jest świeżo bez Maksa.

adamo001

Ja też nie lubię cukierkowych i przewidywalnych zakończeń ale uważam że np wątek Maksa był poprowadzony kiepsko. a atmosfera właśie nie jest świaża wg mnie tylko cięzka, przygnębiająca aż sie zdołować można jak się ogląda ;) ale ogądam dalej, może Alicję spotka w ońcu coś pozytywnego ;) i fajnie że Orda w końcu zaczyna "działać" ;)

adamo001

Ja też uważam, że serial nabrał świeżości, bardzo miło zaskoczył mnie Mecwaldowski jako nowy ordynator, jeszcze jakby Różdżka odeszła to byłoby super. Niestety ten ich związek bardzo niekorzystnie wpływał na cały serial. Dla mnie od samego początku to starsze pokolenie było dużo lepsze i ciekawsze, i mam nadzieję, że to oni będą teraz na pierwszym planie. Myślę, że producenci powinni sobie darować w tym serialu parę (czyt. Różdżka i jej kolejny amant) i jej nieprawdopodobne perypetie jako wątek wiodący. Raczej trzeba się skupić na sferze medycznej przeplatanej wątkami z życia prywatnego bohaterów. Ja tak to widzę. Brawo za wykorzystanie talentu muzycznego Jacka Komana!

ocenił(a) serial na 5
paczi88

a co sie dzieje z Beatą i Filipem?

Aselka

Spotykają się i nie przejmują plotkami :) raczej nic ciekawego u nich się nie dzieje jak narazie.

ocenił(a) serial na 6
paczi88

Śpiewający Leon. Czapki z głów. :)

ocenił(a) serial na 6
paczi88

Jak dla mnie 4 sezon jest o niczym. Do tej pory wszystko kręciło się wokół miłości Ali i Maksa oraz szeregu dziwnych zawirowań w ich życiu. Świetnie, że to się zmieniło i w serialu wysuwają się na pierwszy plan inne wątki, ale pomimo to wcale serial nie zyskał na jakości ! Kompletnie nie wykorzystano potencjału, a świeżość, która została wprowadzona, jest nudna i nijaka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones