PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 079
ocen
6,7 10 1 29079
4,0 2
oceny krytyków
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

A mi się podoba :)

ocenił(a) serial na 8

Fajni aktorzy , przyjemnie się ogląda ja jestem jak najbardziej na tak.

ocenił(a) serial na 8
Oleskaa7

póki co to mi również . fajne zdjęcia i dialogi, a raczej jego monologi Maxa do Alicji ; )

ocenił(a) serial na 7
FeelBliss

Ja tez jestem na tak:)

ocenił(a) serial na 9
Mother_Earth

Mnie też się bardzo podoba :) Zapowiada się fajny serial :)

ocenił(a) serial na 10
FeelBliss

Ja również uwielbiam ich dialogi są bardzo zabawne i nawet pocieszające :)

ocenił(a) serial na 8
FeelBliss

Max jest mega! szkoda, że niewielu jest takich facetów!!!serial fajny, lekki i przyjemny-będę oglądać

Lilli

Haha, to typowe, kobiece nastawienie po obejrzeniu serialu/filmu, w którym widzą "idealnych".:P

Są takowi, tak jak i ja potrafię dostrzec kobiety, do których moi znajomi wzdychają po obejrzeniu jakiegoś filmu.

Wystarczy być uważnym i nie wybrzydzać.;)

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
MarekAntonivsz

może nie idealnych ale z jajem !!!! :)
Pozdrawiam

Oleskaa7

Mi serial też raczej się podoba chociaż bardziej przekonałby mnie polski dr House niż kolejna Matka Teresa .. dlaczego w prawie każdym polskim serialu główny bohater jest bez skazy? gdzie kontrowersyjne wybory, popełniane błędy? Gdzie lekarze odsyłający pacjentów z kwitkiem i mówiący im że muszą czekać kilka tygodni/miesięcy na badanie? Tu mamy piękny szpital, cudowną panią doktor i złego narzeczonego który został ukarany zerwanymi zaręczynami. Plus za ciekawą obsadę (jak dla mnie oprócz wszędobylskiej Stenki) i promocję Torunia, bo przecież oprócz Warszawy, Wrocławia i Krakowa mamy w Polsce jeszcze inne fantastyczne miasta...

ocenił(a) serial na 10
paczi88

W 4 ocinkku odbędzie się nie udana operacja tytułowej bohaterki (przykład na nie powodzenia)

paczi88

Też mam nadzieję, że postać Alicji przestanie być tak idealizowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones