PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 079
ocen
6,7 10 1 29079
4,0 2
oceny krytyków
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Jak w temacie się wyraziłem oglądam i dobrze się bawię, lecz nie zakładam tego wątku aby
wychwalać ten serial.. chciałbym zwrócić uwagę na coś innego. Jak wszystkim wiadomo w
polskiej telewizji można zobaczyć co najmniej kilka produkcji o tematyce medycznej z
bogatą fabułą, kilkanaście o tematyce kryminalnej bądź policyjnej, lecz do tej pory nie
spotkałem się w polskiej kinematografii z serialem ukazującym pracę i życie prywatne
funkcjonariuszy straży pożarnej .. Z własnego doświadczenia wiem że praca strażaka jest
bardzo interesująca i zaskakująca... Wiem to ponieważ mój tata był 25 lat dowódcą zmiany
w Państwowej Straży Pożarnej. Istnieje stereotyp że strażak siedzi, czeka, nic nie robi i śpi ..
Nic bardziej mylnego. Zwracam się z prośbą do twórców seriali o tego typu tematyce o
zastanowienie się nad moim pomysłem.. Czekam na wasze opinie .. Pozdrawiam..

Tomesz987

Jestem za jak najbardziej, ktoś w Polsce powinien wreszcie nakręcić serial o strażakach !

Tomesz987

Popieram i jestem jak najbardziej za;)

użytkownik usunięty
Tomesz987

podobno na wiosnę na Tele 5 ukaże się 1 sezon serialu o straży gminnej. Tylko pora ma być licha bo po 1 w nocy, w pasmie między erosami a mango gdynia ;/

no niee...szkoda, bo jestem fanem seriali o prawdziwym życiu...przydałby się program typu 'trudne sprawy', tyle że z większych budżetem, większymi gwiazdami i o godzinie koło 21.30 :|
No nic, zawsze mogę oglądać ten serial o straży gminnej w necie :D Wiesz może jaki tytuł będzie?

użytkownik usunięty
seto_filmweb

"Żyjemy z fotoradarów"

Tomesz987

to przesrane :P z każdego zawodu da się zrobić show i może w polskiej telewizji ukazały się seriale o policji i lekarzach ale to wszystko gówno prawda, zawsze coś się dzieieje, postrzały, niezwykle ciężkie i rzadkie przypadki itp itd. A każdy wie że szpitale tak samo jak policja są nudne i nic się tam niedzieje przez 99% czasu, wieszkosc przypadków to wyroski i złamane kości a na policji lipne wykroczenia a zabójstwo w mieście liczący m100 000 zdarza sie raz na poł roku. W zasadzie najciekawszą robotę mają chyba właśnie strażacy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones