PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 070
ocen
6,7 10 1 29070
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Pisze że odcinków jest tylko 15 . strasznie krótki serial. Czy będzie więcej sezonów? bo
serial zapowiada się na prawdę rewelacyjnie ;)

ocenił(a) serial na 5
breathemex33

bedzie 2 sezon, bo byla informacja przed wakacjami, ze juz jest krecony 2 sezon, wiec na wiosne pewnie zobaczymy nastepna serie :)

ocenił(a) serial na 8
ana486

świetnie, Dziękuję za wiadomość ;)

użytkownik usunięty
breathemex33

Tak, nawet w najnowszym numerze teletygodnia potwierdziła to Katarzyna Bujakiewicz (Sylwia Matysik). :)

ocenił(a) serial na 6

Tak będzie drugi sezon. Od jakiegoś czasu widać codziennie ekipę na toruńskiej starówce.

ocenił(a) serial na 8
smolak

Pozdrów ich :D

ocenił(a) serial na 7
smolak

Cholera, byłem chyba dwa dni pod rząd ostatnio i jakoś ich nie widziałem. :/ Aczkolwiek widziałem reportaż w TVN24 z Torunia na żywo i coś w TVToruń, więc to prawda...Gdzie ich można złapać poza Central Parkiem?

breathemex33

Hm, nieźle ryzykują...bez wiedzy nawet na temat oglądalności pierwszych odcinków, już decydują się kręcić kolejny sezon...oby nie skończyli jak ostatni sezon Heli w opałach czy Wszyscy kochają Romana...najwidoczniej nie uczą się na błędach...

ocenił(a) serial na 8
seto_filmweb

W którymś momencie serial na pewno się rozkręci. W tv był dopiero jeden odcinek a skoro oni mają już cały sezon, to wydaje mi się że sami ocenili iż warto nakręcić drugi ;)

breathemex33

tylko wiesz, oni mogą twierdzić, że warto było kręcić drugi sezon, a widzowie mogą mieć inne zdanie... Wszyscy kochają Romana też miało być wielkim hitem (zdaniem twórców) a chyba nikt tego nie oglądał :) więc koniec końców ryzykują sporo

Cudzoziemka87

no z tym, że WKR (jak jechać po skrótach to po całości) miał być wielkim hitem bym się nie zgodził...sam reżyser stwierdził, że to jedno wielkie G...czyli może lepiej powiedzieć, że zdaniem producentów ;]
Nie wątpie, że się rozkręci...pytania brzmią: kiedy? Czy to wystarczy? Czy widzowie na pewno wytrzymają do tego momentu?

seto_filmweb

masz rację, byłam ciekawa tego serialu, bo jestem z Torunia i nawet statystowałam przy jednym odcinku, ale pierwszy odcinek mnie nie zachwycił... straszne dłużyzny, jakiś taki mdły i nudnawy... no, ale miejmy nadzieję, że się rozkręci i zrobi furorę niczym Magda M. przed laty

Cudzoziemka87

Mam podobne odczucia... Przede wszystkim wkurza mnie jednowymiarowość postaci... i wiem, dopiero pierwszy odcinek, ale właśnie w pilotażowym odcinku powinni skupić się na dobrej kreacji bohaterów. A tu wszyscy piękni, uśmiechnęci, piekielnie zdolni... może to z przyzwyczajenia po GA, gdzie główni bohaterowie byli dopiero stażystami i razem z nimi się rozkręcaliśmy...
W sumie Magda M. jest dobrym przykładem, bo z tego co pamiętam tam też tvn zaryzykował i pomimo słabego pierwszego sezonu (przynajmniej słabej oglądalności) zdecydowali się na 2 serię, która dopiero podbiła serca Polaków... mam nadzieję, że teraz będzie inaczej i już polubię ten serial po pierwszych kilku odcinkach, które na pewno obejrzę ;)

ocenił(a) serial na 8
seto_filmweb

Cała Twoja wypowiedź idealnie oddaje moje zdanie na temat tego serialu :)

seto_filmweb

mnie niestety denerwuje główna bohaterka... brakuje jej - jak mówisz zresztą - bardziej ludzkiego wymiaru: co rano biega, je warzywka, jest wykształcona jak mało kto, całe dnie ratuje życie pacjentów, do wszystkich się uśmiecha, a jednocześnie jest jakaś płytka i niesympatyczna, przynajmniej takie mam odczucia po tym pierwszym odcinku. może to jest kwestia aktorki, jakoś nie przepadam za Różdżką, jak już pisałam w innym temacie - sama jej twarz mnie wkurza :) no, ale zobaczymy co dalej - na stronie TVNu można już obejrzeć następny epizod online i chyba tak zrobię - przynajmniej bez reklam :)

ocenił(a) serial na 8
Cudzoziemka87

Mi niestety tvnplayer nie działa więc obejdę się smakiem :)

breathemex33

szkoda, że Ci nie działa, bo to fajna opcja :)

ocenił(a) serial na 8
Cudzoziemka87

Myślę tak samo. Ale żeby zaczął mi działać to chyba będę musiała wymienić komputer :D

Cudzoziemka87

wiesz, mnie nawet nie denerwowało by to, że jest miła, je warzywka itp...ale niech zrobią z niej kogoś interesującego, jest główną bohaterką, więc chcąc nie chcąc musimy ją polubić. Jest miła? Niech będzie najmilszą osobą! Kurde, niech się czymś wyróżnia. Niech poświęca swoją karierę dla pacjentów, niech za bardzo się angażuje w ich przypadki...

ocenił(a) serial na 8
seto_filmweb

Słuchajcie, ale z Magdą M było tak samo na początku większość widzów jej nie polubiła, bo była jakaś taka mdła. Dopiero później się rozkręciła. Tak szczerze w tym serialu spodobała mi się właśnie główna bohaterka, bo jest nie najładniejsza, z jednej strony taka poukładana, a znowu z drugiej życie też jej się zwaliło trochę na głowę. Poza tym bardzo lubię Małaszyńskiego i Bobrowskiego. W sumie oglądam ten serial, bo ma fajną obsadę i muzyka mi się spodobała. Muszę się przyznać, że nie przepadam za tematyką szpitalną i tylko dla tej obsady robię wyjątek.

Granatowa16M

o tym też wspominałem kilka postów wyżej...z Magdą M. też zaryzykowali i im się udało ;)
A ja osobiście lubię tematykę medyczną i po kilku dobrych serialach mam poprzeczkę wysoko postawioną...

ocenił(a) serial na 8
Cudzoziemka87

Miejmy nadzieję że nas jeszcze czymś zaskoczą ;) Liczę na nich :p
Zastanawiam się tylko dlaczego na tvnplayer trwa już odliczanie do 3 odcinka skoro wczoraj w TV był 1 odcinek :) Trochę dziwne ale cóż...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones