PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 079
ocen
6,7 10 1 29079
4,0 2
oceny krytyków
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

DNO

ocenił(a) serial na 9

Pierwsza seria "Lekarzy" zapowiadała całkiem niezły serial medyczny, zrobiony na wysokim
poziomie. Obejrzałam z zaciekawieniem wszystkie odcinki. Niestety, już na samym początku
drugiego sezonu zawiodłam się. Okazało się, że serial ten to kolejny TVN- owski gniot, siejący
nieetyczną propagandę. Zaprzestałam oglądania, bo gdy to włączam robi mi się niedobrze :)

masmol

Spróbuj trzecią serie a nie pożałujesz :)

masmol

trzecia jest bardzo dobra :D Polecam. Zgadzam się 2 sezon im nie za bardzo wyszedł.

ocenił(a) serial na 4
patrysias

3 seria bardzo dobra? No proszę Was! Podoba się Wam ta brazyliada? :o

Effie23

a co Ci w trzecim sezonie nie pasuje ?

ocenił(a) serial na 4
patrysias

Hm.. co mi nie pasuje? Coraz bardziej absurdalne wątki, zwłaszcza z główną parą. Ciąża - na nic lepszego nie stać scenarzystów? Aktualnie Iza i Piotr jako tako podtrzymują serial.

patrysias

Serialiczek przeplatany ładną muzyką,fajną oprawą graficzną i nic poza tym.Ot taki romans z akcją w szpitalu.Twórcy chyba źle podpatrywali amerykańskich "Chirurgów",bo ewidentnie im nie wyszło.Głupawe miłosne wątki na pierwszym planie,żaden to serial medyczny.A motyw z ciążą wręcz żenujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones