PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 065
ocen
6,7 10 1 29065
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze
ocenił(a) serial na 9
Mothyff

serial byl krecony w Toruniu i Warszawie. Budynek szpitala i głowny hol to tzw. central park w Toruniu. Reszta (sale operacyjne itp) zostala stworzona specjalnie na potrzeby serialu w hali w Warszawie. Powiem szczerze ze turysci i tak zaczepiaja ludzi w Toruniu i pytaja sie gdzie mamy taki piekny i nowoczesny szpital :)

użytkownik usunięty
angelina_j

Serio? Heh to dobre. Mnie jeszcze nie pytali, ale moze kiedyś napotkam takich turystów.

ocenił(a) serial na 10
Mothyff

jak zobaczyłem pierwszy odcinek to też pierwsze o tym pomyślałem że to chyba nie jest w Polsce :))) Sam szpital to jeszcze ale Ci ludzie, lekarze tacy mili - normalnie to wygląda niestety inaczej :(

ocenił(a) serial na 1
videomaniak_3

Dobrze to podsumował Stefan Friedmann w jednym felietonie. Piękny, nowoczesny szpital z pięknym, profesjonalnym personelem, bez kolejek, marudzących pacjentów, przepełnionych sal. Cudeńko.

Piramidoglowy

nie trzeba być Friedmanem żeby drzeć łacha z seriali dla debili..

ocenił(a) serial na 8
Mothyff

To nie jest serial dla debili. Nikt nie powiedział, że serial musi wiernie odwzorowywać rzeczywistość.

almost_american

nie wcale, polskie seriale są tak inteligentne, szczególnie na wspólnek i m jak miłość, plebania, klan proszę cię.,po czymś takim mózg nie działa prawidłowo, to jest ogłupianie ludzi w najwyższym stopniu.

Mothyff

Weź się człowieku ogarnij i zacznij pisać konkrety ! poruszanie bardzo ważne spraw np. przeszczepów rodzinnych jest ogłupianiem ludzi ?.

tomucho77

nie ośmieszaj się, poruszanie spraw a kolejny badziewny serial dla imbecyli to 2 różne rzeczy.

Mothyff

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś ! jesteś płytki jak kałuża !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

A ciebie co podnieca faceci a może murzyni ? powiedz czego dokonałeś w swoim marnym żywocie oczywiście prócz wyzwania innych ? (tylko niech będzie tego więcej niż u tego lalusiowatego aktora i u tych laleczek).

tomucho77

jesteś kolejnym człowiekiem który uważa - wypchany portfel i wydupczone stado pustych blachareczek to wyznacznik że jest się panem świata? gratulacje i powodzenia.
ps uważasz że poza pustymi szmatami na świecie są tylko faceci i murzyni? a miłe fajne inteligentne kobiety które nie muszą świecić cyckami przed całym światem to co ?

Mothyff

To dlaczego Liv Tyler oceniłeś na 10/10 przecież ona w filmach wiele razy świeciła cyckami ?

http://www.richandnaked.com/females/l/liv-tyler/video-1re/liv-tyler-naked-movie- 1.jpg

http://www.awsomecelebs.com/nude_celebs/liv_tyler/liv-tyler-01.jpg

http://www.nude-galleries-a-z.com/nude-celebs-pictures/l/liv-tyler-nude/liv-tyle r-nude-2.jpg

http://www.celebsandstarsnude.com/mrskin/liv-tyler/liv-tyler_11.jpg

... i nie tylko

http://www.celebs-sex-scenes.com/sex1/liv-tyler/liv-tyler-007.jpg

tomucho77

a co ma to do mojego pytania? nie patrz na ludzi pod względem posiadanych pieniędzy, to cię zniszczy, to jest mega puste.

Mothyff

No to zdecyduj się wreszcie trollu o co ci chodzi !

Zarzucasz mi że mam na blogu puste laleczki świecące cyckami a samemu hołdujesz aktorkę która w 80% filmach świeciła czym popadnie !

tomucho77

a co ma to że mi się spodobała jej dupa i cycki do twoich wartości jakimi postrzegasz świat? dla ciebie ktoś kto nie posuwa blachary w ferrari jest nikim, to jest bardzo smutne.

Mothyff

I widzisz trollu cały czas mnie ie rozumiesz ! skoro dajesz jej (mimo tego że świeci cyckami i pupą w co drugim filmie) to czemu czepiasz się np. Kate Winslet która jest u mnie na blogu ?

Czepiasz się moich wartości a samemu popierasz te wartości !

Zdecyduj się trollu czy jesteś za świeceniem cyckami czy nie !

tomucho77

chyba trollu jest różnica między jedną oceną a pisaniem książki na 30 stron a4? czy to jest aż tak mała różnica że jej nie dostrzegasz, bo tak chyba jest. Powtarzam dałem widocznie za cycki kiedyś i tyle, ale nie mam wartości takich jak ty - aktorek się dorobił, wali blachary to dla mnie jest Bogiem, a inni to śmieci bo mają mniej kasy i pustych blachar.

użytkownik usunięty
videomaniak_3

Dlaczego? Ja jak leżałam w szpitalu to doktorka była bardzo miła. Może niektóre pielęgniarki były marudne, ale dało sie przeżyć. Oczywiście zdarzają się lekarze wredni, co robia na odwal wszystko i byle szybko i sprawnie wszystkich pacjętów oblecieć. Znam takich także niestety, ale zdarzają się wyjątki od reguł. Ci lekarze są jeszcze młodzi. Będą mieli czas by stać się gburowatym :D

ocenił(a) serial na 1

Fakt, kiedy mój tata chorował na raka leżał w dwóch szpitalach onkologicznych w Szczecinie. Wszyscy byli bardzo mili począwszy od pielęgniarek kończąc na lekarzach. Byłam bardzo zdziwiona. Na każdym kroku spotykałam się z uprzejmością. Lekarze cierpliwi, pielęgniarki bardzo pomocne. Tak sobie myślę, że tam pracują ludzie z powołania. Z drugiej strony w szpitalach onkologicznych przebywaj sami ciężko chorzy ludzie..., po co im jeszcze dokładać?

użytkownik usunięty
mnulka

Niestety większość lekarzy to osoby które chciały dobrze zarobić,a nie które chcą pomagać....

ocenił(a) serial na 10
Mothyff

I tak otacza nas szara, smutna rzeczywistość. Więc wieczorem mam ochotę obejrzeć przyjemny serial i wierzyć, że kiedyś w przyszłości tak będzie wyglądał szpital w każdym polskim mieście.

Nie miałabym ochoty oglądać serialu o tym, że na wizytę do lekarza specjalisty czeka się 2 lata. To mam na co dzień.

karola_viv

więc niech napiszą na początku napis - akcja dzieje się w Austrii. Ok, nie ma problemu.

ocenił(a) serial na 8
Mothyff

Ale po co mają coś takiego pisać? Po raz kolejny pytam, czy Twoim zdaniem, serial musi idealnie odzwierciedlać rzeczywistość, bo nie rozumiem tego, co próbujesz wcisnąć? Czepiasz się wszystkiego, jak typowy Polak, zamiast docenić to, że serial jest na naprawdę dobrym poziomie. I jeszcze porównujesz go do tasiemców pokroju M jak miłość czy Plebania, no litości. Dla takich, jak Ty, wszystko, co polskie, zawsze będzie złe i niedobre. Byłeś w ogóle kiedykolwiek w Austrii, że tak wspierasz się przykładem tego państwa? Ja byłem wiele, wiele razy i przynajmniej jestem wstanie coś powiedzieć na temat służby zdrowia w tym kraju.

almost_american

nie znam austrii ale wiem jedno - polska idzie na dno, a tvp stać tylko na kolejne bezsensowne tasiemce.
Weź się ogarnij, ludzie zapier... po 12 godzin codziennie za marne grosze i na chleb dla dzieci im nie starcza, to z czego się tu cieszyć>?? WYjeżdżam rano z domu to dziury w drodze mało mi kół nie pourywają. Od 30 lat bez zmian, nie zalepili ani jednej. Po prostu wspaniale tu jest , kocham tan kraj i wszystko jest piękne i mnie się podoba, do jasnej ciasnej.

użytkownik usunięty
Mothyff

Nie oglądam tego serialu, widziałem może przelotem 2 odcinki bo szczerze mi zwisają tego typu produkcję na dłuższą metę, lecz do rzeczy - wkur*iają mnie tacy jak ty typowe niezadowolone Polaczki. Było się uczyć, poznawać ludzi, zawiązywać układy to może byś teraz nie jęczał jak menel czekający na 2 złote. 12h zapie*dzielania i nie stać ich na chleb? to ciekawe gdzie zapie*dzielają do monopolowego po wino i z powrotem? A że mieszkasz na jakimś wypi*dowie to twoja sprawa wracaj oglądać Ranczo.

Nie no ty jakbyś nie miał pracy lub oferowali by ci w agencji za 4 zł na godzinę to byś był taki zadowolony że hej. Dla twojej wiadomości sam skończyłem 2 kierunki studiów i mam wiele znajomych którzy pokończyli 1 lub 2 kierunki, fakt niezbyt popularne, ale tak czy inaczej dobrej pracy obecnie nie ma.
A mnie wku...wiają takie polaczki jak ty co tatuś lub mamusia załatwiła w firmie posadkę i mają po 5 tysi na rękę. Znam wielu takich. Więc ja wrócę na swoje ranczo a ty na garnuszek do pracy od mamusi...

użytkownik usunięty
Mothyff

Na razie to mam 17 lat i skupiam się głównie na imprezach i co jakiś czas na nauce, ale faktem jest że jak będę chciał iść drogą rodziców to prace mi załatwią, a jak nie to też jakoś pomogą. Mnie po prostu śmieszy twoje jęczenie że w tym serialu nie pokazują kolejek i innych mankamentów służby zdrowia. Ja jakoś byłem u lekarza w przeciągu ostatnich kilku lat z 4-5 razy i za każdym razem nie czekałem na wizytę dłużej niż 10-15 minut.
Kuzynka skończyła w tym roku studia i na razie zarabia 4 kafle miesięcznie.

ocenił(a) serial na 10

Widzę tutaj małą kłótnię, mnie osobiście serial się podoba, i nie chodzi już że jest totalną kopią Chirurgów, jeśli chodzi o naukę i pracę, to tutaj trzeba dużo dać od siebie, ja w tym roku mam maturę. I tak mam pracę, dobrze zarabiam, mam dobrą szkołę, na bank nie mam lepszego liceum w Polsce jeśli chodzi o nauczanie. Odnoszę sukcesy, broń boże nikt mi nie pomaga, po prostu jestem zawzięty i sam dążę do tego, nie siedzę na dupie w domu przed komputerem i nie zazdroszczę innym, jak to bywa. Więc nie mówcie mi że polska jest już taka zła.

tytan5017

BRAWO BRAWO TYLKO się nie zdziw jak po studiach zaproponują ci pracę w warzywniaku, jak to miało miejsce u mojego znajomego.

hehehe no tak jak myślałem, na garnuszku u rodziców i się dziwi ludziom że narzekają jak mają wypłat po 1100 - 1200. I to nie wina dyrektora fabryki tylko złodziejskiego rządu który ustala takie stawki minimalne.
Brawo dla ciebie że przyznałeś się do życia na garnuszku u rodziców, ale proszę zrozum że nie każdy tak w życiu ma i jakbyś nagle został z niczym i musiał tyrać po 12 godzin za 1000zł miesiecznie to też byś zaczął narzekać. GWARANTUJĘ CI TO.

użytkownik usunięty
Mothyff

Hmm nie zauważyłem twojej odpowiedzi. Trudno żebym wieku 17 (teraz już 18) lat sam się utrzymywał, co nie?
Tak w ogóle uważasz że te 5 tysi na rękę to dużo w takiej Warszawie?

żeby przeżyć chyba by wystarczyło? gorzej jak masz wypłaty 1200 a samych opłat 1600 mieszkając w wynajętym mieszkaniu samemu, a gdzie tu mowa jeszcze o zakładaniu rodziny, dzieciach itp, tragedia jednym słowem.

użytkownik usunięty
Mothyff

A co to za sens życ byle życ.

powiedz to 20 milionom polaków z minimalną pensją.

użytkownik usunięty
Mothyff

Przesadzasz

Dokładnie pół roku przed moimi 18 urodzinami usłyszałem od starych pytanie, dlaczego jeszcze nie zacząłem szukać sobie mety? Swoją osiemnastkę wyprawiłem już w wynajętym lokum - więc spytam cię polskiwallstreet - można? można, tylko trzeba CHCIEĆ, frajerze.

użytkownik usunięty
Einshaew

Łooo jaki banan na 18-stkę wynajął sobie wielką sale/klub za hajs rodziców.

??? Wynająłem sobie MIESZKANIE frajerze.

JA PIER DO LĘ ..... są dwie rzeczy nieskończone - wszechświat i ludzka głupota - jesteś dowodem potwierdzającym część tej tezy.

użytkownik usunięty
Einshaew

AAA to jeszcze lepiej już w wieku 18lat miałeś własne mieszkanie za hajs rodzicow # BANAN ALERT

... kompletnie nic do ciebie nie dotarło, pedalska cioto, po wymianie zdań między nami??

W wieku 18 lat miałem już pracę, z której mogłem sam się utrzymać, leniwy, słekowy spermochleju.

To jest odpowiedź na twoje jęczenie, że "trudno bym w wieku 19 lat sam się utrzymywał, cio nieeeeeeeee?"

użytkownik usunięty
Einshaew

No trudno, teraz studia i po 5/6 latach dopiero do pracy. Tak powinno być w każdym normalnym domu

Błąd. Duży, słekowy błąd - od razu widać, że rodzice nie robili ci lekcji z ekonomii i nie tłumaczyli podstawowych zagadnień rynku.

Najwidoczniej uznali, że ich spedalony syn nie da rady udźwignąć ich spuścizny i postanowili nie dopuszczać go do rodzinnego interesu, bo i tak spier do lił byś wszystko.

Wiesz co? MIELI RACJĘ.

użytkownik usunięty
Einshaew

Pfff mój tata miał tak samo z moim dziadkiem. Też kochany dziadzio dał mu się wyszaleć w młodości, on skończył studia i wyruszył w poważne życie i jak widać dobrze na tym wyszedł.

Mothyff

Mylisz się ! pod względem wyposażenia i wyglądu są, natomiast pod względem lekarzy nie ma albo jest ich bardzo mało.

tomucho77

anioł śmierci się odezwał.

ocenił(a) serial na 7
Mothyff

Serial jest kręcony w Toruniu, a co do polskich szpitali to się trochę mylisz. Np. pod względem wyglądu to są takie szpitale i przychodnie, które właśnie wyglądają w taki sposób jak serialowy Copernicus, przykładowo Centrum Onkologi w Bydgoszczy im. prof. Franciszka Łukaszczyka, moją babcię tam operowali i opowiadała, że w tym szpitalu na prawdę przejmują się pacjentem i jest tam świetny personel. I po studiach chciałabym znaleźć tam pracę, jako chirurg onkolog, albo chociaż anestezjolog.

Milena8082

jak to mówią stare dziady - ''wyjątek który potwierdza regułę''

Mothyff

Nie wyjątek w Warszawie w Szpitalu bielańskim na ortopedii jest tak samo jak to przedstawia koleżanka powyżej. Tak więc trollu cały czas pudłujesz !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones