PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 079
ocen
6,7 10 1 29079
4,0 2
oceny krytyków
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Jak się okaże że dziecko które nosi Olga jest Maksa to dalej nie oglądam!
a z pewnością się tak okaże bo skoro tyle czasu była w Iraku i miała tam jakiś związek z Maksem,
to jest spore prawdopodobieństwo, że to jego.

ocenił(a) serial na 4
olus951031

Byli w Somalii....

Effie23

Masz racje, przepraszam, mój błąd.

ocenił(a) serial na 7
olus951031

Jeszcze nie wiadomo czy w ogóle ona jest w ciąży. Omdlenie nie musi być zaraz przyczyną ciąży...

jarek1990

Jest w ciąży. Odsyłam do telemagazyn.pl Data emisji odcinka to 16.09.

a oto treść tego co tam piszą.
"Maks i Alicja wyjeżdżają w podróż poślubną nad morze. Okazuje się, że Olga jest w ciąży, stąd jej zasłabnięcie na ślubie Maksa i Alicji. Daniel nie może przyzwyczaić się do wózka inwalidzkiego. Jest mu przykro, że musi polegać na pomocy Sylwii. Leon i jego rozprawy naukowe robią duże wrażenie na młodej doktorantce Basi Torzewskiej. Naukowiec jest oczarowany Basią. Czternastolatka trafia do szpitala z silnymi bólami brzucha. Podejrzenia lekarzy, że dziewczyna jest w ciąży, sprawdzają się. Oburzony ojciec oskarża chłopaka nastolatki o gwałt."

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
olus951031

Jak chcesz poznać spolier, który znam od mieszkanki Torunia, to daj mi znać ^^

asiunia176

Bardzo chętnie poznam ten spojler. :) @asiunia176

ocenił(a) serial na 5
asiunia176

ja chciałbym znac ten spoiler xamein@interia,pl
z góry dzięki ;-)

ocenił(a) serial na 7
asiunia176

Heej, napisze mi ktoś ten spoiler? jusia.555@gmail.com dziena!!

ocenił(a) serial na 7
olus951031

Dopiero skończyłam oglądać nowy odcinek i też pomyślałam o tym,że ona jest w ciąży.
Pewnie będzie mówiła Maksowi,że to jego bejbik,rozwali jego związek z Alicją,pod koniec serii urodzi a dziecko będzie czarne jak smoła.
Max będzie się kajał i przepraszał,Alicja go przyjmie ale wcześniej zrobi to z Hubertem z "Pierwszej Miłości" :P

ocenił(a) serial na 7
Holly__Golightly

sezonu* miało być :P

Holly__Golightly

Sezon czy seria - przecież to jedno i to samo

ocenił(a) serial na 8
olus951031

To byłoby okropne i takie oklepane (w co drugim serialu to sie tak kończy- przelotna ukochana w ciąży):-/ a z główna bohaterka wpadki sie nie zdarzają... Ehh

ocenił(a) serial na 5
olus951031

Jeśli jest w ciąży z Maksem to serial dużo straci, bo zamiast medycznych problemów na pierwszy plan wysuną się znów prywatne zawirowania bohaterów i z serialu medycznego zrobi się kolejne M jak Miłość z akcją rozgrywaną w szpitalu.
Zastanawia mnie też kiedy ona miałaby w tą ciążę zajść? W serialu było wspomniane, że zbliżyło ich do siebie to całe porwanie, a myślę, że każdy normalny człowiek, kiedy jest przetrzymywany raczej nie ma nastroju na miłosne uniesienia rodzaju wszelakiego. Wychodziłoby więc, że albo jednak byli ze sobą przed porwaniem, albo Maks zrobił Oldze dziecko zaraz po tym jak zostali uwolnieni, a potem jak grzeczny piesek wrócił do Alicji. Wtf?

_Kacha_

albo z kim innym sobie zrobiła raczej

olus951031


Olga będzie w ciąży, tak mówi opis kolejnego odcinka ale nie wiem czy jest to dziecko Maksa
Kiedyś zdarzyło mi się powiedzieć ze jeśli ona będzie w ciąży a tym bardziej z Maksem to przestaje ten serial oglądać, serial stał aż nazbyt przewidywalny a przez to mega nudny....

ocenił(a) serial na 7
miki19

jak mówi opis kolejnego odcinka, Olga powie Maksowi że nosi jego dziecko >.<

kruchablondynka_5

no to opcje są dwie albo Alicja rozstanie się z maksem bo nie będzie chciała zabierać dziecku ojca ale będzie taka nieszczęśliwa...maks sam nie będzie wiedział co ma zrobić...albo maks zostanie z Alicja i...nie to mało prawdopodobne, ...tylko pierwsza opcja jest możliwa ale tyle razy już ją widziałam....ma ktoś jakieś inne pomysły co o przyszłości bohaterów??

ocenił(a) serial na 7
miki19

ja myślę że Alicja zostanie z Maksem bo jak by nie patrzeć to się zdarzyło przed ich ślubem i ona też była z kimś związana, gdyby teraz od niego odeszła to przez cały sezon byłby melodramat a ta dwójka już dosyć przeszła więc mam nadzieję że sobie darują, tylko niech ta Olga się za bardzo nie wpierdala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones