PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 071
ocen
6,7 10 1 29071
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Wystarczy obejrzeć jeden odcinek Grey's Anatomy, żeby wiedzieć, że TVN wziął się za kolejny remake zagranicznej zachodniej produkcji, a wszyscy dobrze od dawna wiemy, że wszystko co zachodnie sprzedaje się pysznie i śpiewająco. Nie ważne, że realia kraju, do którego akcja zostaje przeniesiona tylko odbierają autentyczności fabuły.

Więc, ja się teraz pytam Was Filmwebowicze, i tak trochę wspaniałego oryginalnego z potencjałem TVNu:

Kiedy ktoś zajmię się produkcją serial o WAMPIRACH? :D
Przecież True Blood i te Pamiętniki Wampirów tak dobrze się sprzedają!
Co o tym sądzicie? Oczywiście, produkcja mogłaby być lekko spolszczona, myślę tutaj o jakiś odnośnikach do kultury Słowian, a może po prostu na srebrnym ekranie zastaniemy najnowszy hit: Pamiętniki z Wakacji Wampirów, to byłoby coś!

ocenił(a) serial na 5
Sinerel

heheheh bez kitu, ciekawe by bylo , a kto by wystapil w rolach glownych, wampirach napewno adamczyk, szyc i karolak,, tvn i polsat zrobily swoje wersje "seksu wielkim miescie", jesli powtanie polska wersja "gotowe na wszystko" to popelnie samobojstwo, masakra

ana486

Przecież serial ,,Przyjaciółki" będzie na podstawie "gotowe na wszystko"

ocenił(a) serial na 5
doma268

ja slyszalam, ze ma byc na podstawie Seksu wielkim miescie,ale mozna sie pogubic w tych serialach,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones