PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 071
ocen
6,7 10 1 29071
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Stworzyłem niedawno temat "s04e01 - opinie". Słabo się sprzedał, więc pomyślałem, że zamiast do każdego odcinka tworzyć nowy temat, możemy w tym temacie pisać, co myślimy na temat każdego kolejnego odcinka :)
Dziś już będzie e02, więc; jak Wam się podobał? :p

ocenił(a) serial na 9
damian_lademann

Ja obejrzałem przedpremierowo i powiem bardzo fajny odcinek, a ten utwór podczas operacji domino genialny.

Sir_KriS800

ktoś wie co to za piosenka ??

ocenił(a) serial na 9
dido131

Of Verona: Breathe. O to chodzi?

ocenił(a) serial na 6
Sir_KriS800

myślicie że Ala będzie z Kokoszką? :P

damian_lademann

Tak właśnie myślimy. Ale pewnie jeszcze sporo czasu musi upłynąć az to nastąpi :D

Sir_KriS800

tak. Dziękuję

damian_lademann

Niestety ale drugi odcinek jeszcze słabszy niż pierwszy. Straszne nudy.

ocenił(a) serial na 5
patryks83


Lekarz chirurg nie umie rozpoznać zapalenia krtani u dziecka i musi iść do przychodni bodajże w 3-cim odcinku?! Kogoś poniosło :)

Pomijam że cała sytuacja zdarzeniowo-skutkowa jest naciągnięta jak stara guma, która wkrótce pęknie. Najpierw w bólach stworzony związek Kellerów, potem dramatyczny rozpad, potem zejście się i jeszcze bardziej dramatyczne przeszkody w postaci innej kobiety dodatkowo w ciąży. Następnie scenarzyści chyba odkryli że nieco przesadzili więc uśmiercają sobie w kretyński sposób 2 osoby.
Takich jazd nie ma nawet w Modzie na Sukces. Przegięcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones