PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 079
ocen
6,7 10 1 29079
4,0 2
oceny krytyków
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Witam, po internecia krąży plotka,że Paweł Małaszyński zniknie z obsady serialu, a tak dokładnie to zostanie uśmiercony, jak wyobrażacie sobie ten serial bez Niego?

Bella28

Jako totalną nudę.
Już mieliśmy próbkę odcinków bez Maksa w 2 sezonie - były nudne i męczące.
Jeśli Maks odejdzie, to lepiej, żeby całkowicie zakończyli ten serial.
Albo niech go dalej nagrywają, ale niech dadzą jakąś ciekawą postać na miejsce Maksa i niech wymyślą jakieś naprawdę fajne wątki.
(ale nie skopiowane z Greysów).

ocenił(a) serial na 7
Bella28

Jak Maksa uśmiercą to już nie będę oglądał dalej tego serialu.
Bardzo lubię Małaszyńskiego w filmach/serialach a także jak śpiewa.
Lekarze bez Maksa to będzie już tylko chłamem, naciąganym na siłę serialem.

ocenił(a) serial na 7
Bella28

Jak Maksa uśmiercą to już nie będę oglądał dalej tego serialu.
Bardzo lubię Małaszyńskiego w filmach/serialach a także jak śpiewa.
Lekarze bez Maksa to będzie już tylko chłamem, naciąganym na siłę serialem.

kacperek3

no dokładnie zgadzam się z Wami i jestem niepocieszona, bez Maksa to już nie będzie to samo i Vanessa100 masz rację, już mieliśmy odcinki bez Niego i było nudno....ponoć ma być nowy chirurg, ale w nowym sezonie i będzie go grał Wojciech Mecwaldowski

Bella28

Nie!!!
Mimo, że nie podoba mi sie jak traktuje Alicje, to nie chce, zeby go usmiercili.
Niech tylko ustabilizują życie uczuciowe bohaterow i zajma sie medyczna strona serialu..

ocenił(a) serial na 4
beta_00

Rozwody, ciąże, problemy to jest telenowela a nie serial medyczny...

spiderx

Dokładnie.
W poprzednich sezonach było dużo lepiej.
Chyba przerzuce sie na chirurgów.

ocenił(a) serial na 4
beta_00

na pewno nie pożałujesz ! serial lepszy pod każdym względem, a po drugie Lekarze to bardzo nie udana kopia tego serialu, Alicja Szymańska do znudzenia przypomina Meredith...

spiderx

musi być Maks.Bez Maksa będzie nudno.

spiderx

Na pewno tak zrobie.
Ostatnia doszłam do wniosku, ze nie ma dobrego polskiego serialu.
Jeśli jest ciekawy na początku, muszą go w nastepnym sezonie spieprzyc.

beta_00

właśnie, to jest to czego mi brakuję w tym sezonie medycznych przypadków, strasznie ich mało, Maks,Olga i Alicja no istny wątek z Mody na sukces, Leon i młoda stażystka to totalna przesada i do tego Iza i jej śmieszna zemsta, nie , nie jeszcze raz nie. Co do Chirurgów, to całkowicie się zgadzam, ciekawy serial, a przypadki medyczne świetne, polecam

Bella28

Dokładnie.
Jakby trójkąciku Alicji, Maksa i Olgi było mało, to jeszcze Piotr, Iza i ta ginekolożka.
Masakra.
A przypadków już nie pamietam. Zero.
W ostatnim odcinku można było zrobic cos fajnego, a oni tylko pokazali atak i smierc tej Azjatki, skupiajac sie na love store.

Bella28

W każdym odcinku tego sezonu są medyczne przypadki możesz jaśniej Bello ?

tomucho77

tak wiem, że są ale nie takie ciekawe jak na początku i jest ich zdecydowanie mniej

ocenił(a) serial na 4
tomucho77

w ostatnim odcinku przypadkiem medycznym było SARS, tylko jak zwykle nie skupiono się na przypadku tylko na jakiś beznadziejnych akcjach typu hotel, ciąża, rozwód...

spiderx

SARS taki mały epizod, liczył się tylko rozwód Alicji i Maksa, i to mi chodzi Tomucho, kiedyś wątki medyczne, były dokładnie analizowane, skupiano się na nich, rozwiązywano trudne i często nieznane przypadki a miłostki pojawiały się w tle i dopełniały akcję a nie odwrotnie

Bella28

W ostatnich odcinkach medycyna jest na 3 planie, Jest zepchnięta daleko w cień.
Właściwie mogłoby jej tu wcale nie być.

ocenił(a) serial na 9
Bella28

Kolejny serial, w którym Małaszyński musi gdzieś zniknąć. Bez sensu.

laleczka874

no tak, ale po ostatnich odcinkach, myślę,że może lepiej będzie, że zniknie. Ta chora sytuacja z Olgą, to jakiś kompletny niewypał, Alicja kocham Cię, a potem śniadanka dla Olgi no żenada

laleczka874

A to potwierdzone jest czy są to tylko pogłoski ?

ocenił(a) serial na 9
tomucho77

Natknęłam się gdzieś w necie na artykuł o tym. Może nic konkretnego. Zresztą zobaczymy.

ocenił(a) serial na 6
Bella28

Jak dla mnie to moglaby zniknac "bezbarwna" Alicja...

jim76

Trudno uwierzyć, że ktoś tak bezbarwny i idealny jak Alicja, jest główną bohaterką serialu.

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Dla mnie to oboje mogliby zniknąć. Inni duuużo ciekawsi bohaterowie pociągną cały serial ;)

ocenił(a) serial na 6
Rosso17

Zgadzam sie! I jakos trudno mi w to uwierzyc, ze taki gosc jak Maks (przynajmniej ten z pierwszej serii) moglby sie zakochac w takiej nijakiej Alicji...

jim76

Alicja w ogóle ma szalone powodzenie.
Seksbomba z niej

Rosso17


Zgadzam się, że inne wątki są dużo ciekawsze niż "nieklejący się" związek Alicji i Maksa.

Rosso17

Którzy ?

ocenił(a) serial na 5
tomucho77

Na pewno Orda, ta postać według mnie jest najciekawsza i najlepiej zagrana. Czytając inne tematy na tym forum myślę że nie jestem samotna w tej opinii. Teraz też bardzo mnie ciekawi relacja Ela- Krzysztof ;)

Rosso17

Mało tych postaci !

Rosso17

"Dla mnie to oboje mogliby zniknąć. Inni duuużo ciekawsi bohaterowie pociągną cały serial"

No nie wiem. Wtedy scenarzyści musieliby tym postaciom, które zostały, wymyślić jakieś bardzo interesujące wątki.
Skoro do tej pory jakichś wielce interesujących wątków nie wymyślili, to tym bardziej teraz tego nie zrobią.
W ogóle scenarzyści od samego początku tego serialu nie mieli za wiele własnych pomysłów.

Bella28

No chyba jednak rzeczywiście ta plotka jest prawdziwa....jak obejrzałam końcówkę 10 odcinka....szkoda, bo to już nie będzie ten sam serial....

sila73

maks nie zginie będzie miał wstrząśnienie mózgu,

apolonia100

Jakaś amnezja w związku z tym ?

Bella28

Wybaczcie, wiem, ze to nie ten wątek ale czy ktoś z was wie co to za nuta, która leci jak Leon rozmawia z kolegą, a Elżbieta z Tą jolką w gabinecie ???

Bella28

Wygląda na to, że tak się właśnie stało. Liczyłam na jakieś oryginalne rozwiązanie konfliktu Alicja-Maks-Olga, ale to już jest gruba przesada!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones