PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 071
ocen
6,7 10 1 29071
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Trochę to irytujące, że jak nie ma pomysłów na jego postać albo Malaszynski dostaje inną propozycje to zwyczajnie wyjeżdża.
jak w Magda M.
śliski gość ....

ocenił(a) serial na 4
efemeryd

A co miał poradzić, że mu zdjęcia zeszły się w tym samym terminie? Nie będzie go parę odcinków i wróci ;-)

ocenił(a) serial na 3
Effie23

Aaa jak ! :)) Chyba nikt nie w obraża sobie Lekarzy bez Maksa :))

Effie23

jemu się ciągle zbiegają terminy. możne czas kupić kalendarz i zacząć organizować sobie role.

efemeryd

W sumie coś w tym jest, ale widocznie jego umowa obejmowała taką ewentualność, więc nie widzę nic złego, chociaż to wkurzające, bo w "Magdzie M." była dokładnie taka sama sytuacja.

ocenił(a) serial na 5
efemeryd

Tylko Małaszynski kontrakt na Misje Afganistan miał zanim podpisał umowę na Lekarzy wiec to bardziej wina ludzi odpowiedzialnych za wybieranie terminu kręcenia kolejnej transzy lekarzy choć pewnie temu tak zrobili że mogli inaczej nie zdążyć jej nakręcić

scarface_8

Jako widz nie jestem zainteresowana w jakiej kolejności on podpisywał kontrakty.
pamiętam, że w "trylogii" Oficerów też częściej pojawiał się na plakatach i ekranach komputerów niż osobiście. biedny rozrywany aktor ;)
ok, ja się już go nie czepiam. rodzina na utrzymaniu, trzeba sobie radzić w tych ciężkich czasach ;)

efemeryd

Nikt nikomu nie płaci za nieobecność na planie, to po pierwsze. Po drugie,.Uważam że to niczyj interes ile komu i za co płacom . Szczytem wszystkiego jest siedzenie komukolwiek w kieszeni!

kgrazyna

płacą*

vilee

Akurat słabo się orientujesz. , .Jak aktor się umówił z producentem , czy na pół czy na cały film wyłącznie jego biznes.

ocenił(a) serial na 8
scarface_8

w sumie mogli by pokazać fragmentami zdjęcia z "Misji Afganistanu" i że niby to ta Somalia:P

muchins

Bo Maks tan naprawdę pojechał do Afganistanu. Ale mówi wszystkim, że do Somalii, żeby Alicja za nim nie jechała i pozwoliła mu w spokoju wszystko przemyśleć :D

efemeryd

może fanklub za sponsoruje mu kalendarz, kto wie

efemeryd

niech przestanie grać w serialach, jak mu to uwiera ;-)

efemeryd

Naprawdę nie nasza sprawa jak się dogaduje aktor i scenarzysta. Masz z tym problem?

użytkownik usunięty
kgrazyna

jak się dogadują nie nasza, ale skoro scenarzysta wie jaki małaszyński ma grafik to czemu ciągle go chcą w serialach, przecież to żaden wyjątkowy aktor...

Tak jest wyjątkowy!. A co ty mu się chcesz mieszać w jego życie zawodowe ktoś ci za takie denne komentarze płaci?

użytkownik usunięty
kgrazyna

myślałam, że tu można wyrazić swoją opinię, ty piszesz kocham go, kocham i przeżywasz spazmy, ja mówię tylko, że dla mnie niczym się nie wyróżnia, wyluzuj

No widzisz jaki to facet ;)Jedni go kochają, drudzy nienawidzą .Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 9
efemeryd

http://film.interia.pl/wiadomosci/telewizja/news/pawel-malaszynski-ma-dosc,19767 34,3604

ocenił(a) serial na 7
laleczka874

Czyli czwarty sezon będzie ostatnim

ocenił(a) serial na 9
transformers

Zobaczymy :) Może scenarzyści wypracują inną, główną rolę męską :)

ocenił(a) serial na 7
laleczka874

Może syn Karkoszki grany przez Mecwaldowskiego :D

laleczka874

Maks umrze? Już naprawdę nie mogli wymyślić czegoś innego?

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

podobno umrze. bez sensu wgl, że to kontynuują

użytkownik usunięty
Aselka

Oczywiście, że to ma sens. To Alicja jest główną bohaterką, poza tym jest sporo ciekawych wątków pobocznych.

ocenił(a) serial na 5

przez tyle sezonów tylko maks alicja a teraz nagle nic nie bedzie?

użytkownik usunięty
Aselka

pewnie pojawi się jakiś nowy mężczyzna, zresztą akcja na szczęście nie skupia się tylko na nich

ocenił(a) serial na 5

no pewnie tak ale jednak dziwnie tak, że główny aktor odchodzi

ocenił(a) serial na 5
laleczka874

Całe szczęście, jest jeszcze nadzieja dla tego serialu.
I jest to tylko kolejny motyw ściągnięty z innych seriali medycznych, śmierć jednego z głównych bohaterów to przecież tak bardzo w stylu GA.

kocilion

Bez Maksa to już nie będzie to samo.

ocenił(a) serial na 6
kocilion

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Maks od drugiego sezonu był irytujący i męczący. Serial spokojnie może być kontynuowany bez niego.

ocenił(a) serial na 7
Lineczka_filmweb

Chociaż uwielbiam ten serial i od początku kibicowałam Maksowi i Alicji to nie mogę się nie zgodzić.
Oboje siebie warci; ona chciała, to jemu odwalało, z kolei kiedy jemu się odmieniło to ona fochy strzela.
Może z potencjalnym nowym partnerem jakoś się w alicjowym życiu ułoży ;P

MrsFlax

Na pewno kolejnych adoratorów Alicji nie braknie.
Jej potencjalni nowi partnerzy już ustawiają się w długiej kolejce.
Bidulka znowu będzie miała problem - nie będzie wiedziała kogo wybrać.

W niej zakochuje się każdy mężczyzna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones