PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 070
ocen
6,7 10 1 29070
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Skąd taki piękny szpital? Skąd taki pomysł? Skąd taka bajka ?

Otóż w TVN pracują ludzie, którzy mydlą Polakom oczy, jak to w Polsce jest pięknie. To ludzie,
którzy mają powiązania z aktualnie zasiadającymi ludźmi na Wiejskiej. Beznadziejne programy
informacyjne bzdurne programy rozrywkowe aby dawać sobie wzajemnie pracę w zamkniętym
gronie i później takie Lisy i inne którzy zarabiają min 20 000 zapominają co to ZUS, i inne
złodziejskie polskie socjale....
Ci ludzie żyją oderwani od rzeczywistości...... nie wiedzą jak jest w Polsce - tak samo jak Ci z
Wiejskiej.
Wymyślili sobie jakby chcieli, żeby Polska wyglądała...ale nigdy nie będzie tak wyglądać póki będą
wspierać post_komunistów..i mieszać ludziom w głowach.

Ich zadaniem jest robienie Polakom sieczki w mózgu, aby ciągle głosowali na POPiS... PO nie
istnieje bez PiS i PiS nie istnieje bez PO.. a obie partie nie istnieją bez głu_pich wyborców. PSL,
SLD, TR pomijam bo to popop_ierdółki...

W takim układzie Polska nigdy się nie zmieni.
Przestańcie oglądać TV - czytajcie książki i chodźcie do kina :) ewentualnie National Geo i
Discovery..ale zdala od TVP i TVN :)

Odpowiedzcie sobie kiedyś na pytanie, czy Polacy wiecą co to demokracja i czy potrafią z niej
korzystać....idąc tym tropem w końcu odkryjecie coś ciekawego..to czego się boją Ci z Wiejskiej, w
TVN i TVP :)

ocenił(a) serial na 7
don82

Rozumiem cię i zgadzam się z tobą co do zarządzania naszego rządku. Ale seriale telewizyjne są po to by nas trochę oderwać od naszej chorej rzeczywistości. Gdyby w TV były emitowane seriale które pokazują realia naszej służby zdrowia i całego bałaganu. To kto to by chciał oglądać. Bo ja nie nie chciał bym.

jarek1990

Trochę może tak trywialnie napisałem co do tej TV...bo wiadomo, że seriale nie są upolityczniane...ale ludzie, którzy je tworzą mają w głowie jakąś dziwną misję ;)
Te seriale przeważnie są do dupy (z małymi wyjątkami).
Ale co do bałaganu jest. Parodia - Daleko od noszy :) Da się ? da się. Nie jest to komedia wysokich lotów, ale też da się pośmiać. Dużo to lepsze niż te "poważne" nieudane produkcje.
Idźmy dalej..... Policja przedstawiona zbyt idealnie - Ojciec Mateusz - nie wiem czy to polska produkcja, czy na licencji...ale ładnie zrobione, Można ? można ;)
dla kontrastu o policji.serial Pitbull :) można ? można :) To są chyba produkcje TVP..chociaż nie wiem dokładnie jak to jest z tymi producentami. TVP jest średnie, bo niby ma to być telewizja dla każdego...a niewiele tam programów naukowych.... ale TVN produkuje totalne gówna i to w TVN są największe bzdury.
Da się zrobić ciekawe seriale i to pokazując paskudną [ bardziej rzeczywistą Polskę ] jak i tą wyśnioną piękniejszą.

ehh ciężko mi trochę w pełni przedstawić, to co widzę :) bo to nie takie proste. Nie piszę o żadnej teorii spiskowej, bo takiej nie ma...ale o żenującej jakości, syfie....grupie ludzi, którzy próbują wpoić coś innym, co i tak nie jest wartościowe. Do tego beznadziejne aktorstwo
Kupuje komedie z ładną oprawą.
Ale nie kupuję tych "poważnych" seriali na wzór USA. Bo to nie pasuje

Tak jak patrzę , to nie umiem do końca przekazać o co mi chodzi :)

A co do lekarskich zagadnień ..nic nie przebije komedii "Hoży Doktorzy" :) o to jest pomysł i aktorstwo.
O już wiem o co mi chodzi. Można zrobić ciekawy serial nie robiąc wielkiej ściemy :) Jeszcze nam tylko brakuje serialu o polskich wahadłowcach kosmicznych :) i o polskim pentagonie ;)

ocenił(a) serial na 7
jarek1990

kiepscy pokazują polską patologię,trudne sprawy ii inne takie . ludziom się to podoba i oglądają właśnie do pośmiania się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones