PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 079
ocen
6,7 10 1 29079
4,0 2
oceny krytyków
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

SUPER SERIAL

użytkownik usunięty

A szczególnie super obsada. Dla mnie serial to 10/10 :)

A już myślałam, że będę tu jedyną osobą, której ten serial się podoba :) Ok, przyznaję - to nie jest serial, który pokazuje w prawdziwy sposób polskich lekarzy, służbę zdrowia ani nawet szpitala. Żaden szpital pewnie nie wygląda jak ten tutaj, przedstawiony w serialu. Ale ludzie! To jest serial! Nie oczekujcie, że to będzie dokument pokazujący polskie realia.
Lubię ścieżkę dźwiękową i postać Małaszyńskiego. Uwielbiam jego teksty, a Różdżka też nieźle sobie gra. Więc... polecam. Mimo wszystko.

użytkownik usunięty
dziewczynazgor

Niom serial genialny :) też lubię teksty małaszyńskiego!

jak można po 3 odcinkach serialu oceniać go? w dodatku dawać 10tkę?

użytkownik usunięty
cytryni

Normalnie?

cytryni

A co w tym takiego dziwnego ? ja na razie po trzech odcinkach daję mu 6,5/10 bo jest nierealny, gdy będzie w nim trochę więcej realizmu to dam więcej, gdy będzie mnie to dam mniej ... proste ?

ocenił(a) serial na 9

mi także sie podoba a do tej pory jak słyszałem serial tvn od razu trafiał do kosza - ten jest niezły i po 4 odcinkach twierdzę że jest jednym z lepszych w TV - najbardziej podoba mi się opening i dobra gra (Różdżka-Małaś-Stenka-Polk)

redhead_2

Mi też się serial podoba i dobrze się na nim bawię. Podoba mi sie muzyka, gra aktorów(szczególnie Małaszyńskiego) i zabawne dialogi. Podoba mi się też to, że nie wszystko jest takie typowe np. w mieszkaniu Sylwii nie ma mebli z ikei jak w większości seriali tylko normalne, często stare meble, niby mała rzecz a cieszy. Dziwi mnie też, że ludzie tak wiele wymagają od tego serialu, on nie jest dokumentem i nie ma nie wiadomo jakich ambicji a wydaje mi się, że swoją rolę spełnia znakomicie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones