PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 079
ocen
6,7 10 1 29079
4,0 2
oceny krytyków
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Szpital typowo "polski"

użytkownik usunięty

Widzieliście kiedyś taki szpital w Polsce? Bo ja nie... :D

może dlatego, że to nie szpital tylko Centrum Targowe PARK udające szpital :) a tak serio, to fajnie by było mieć takie szpitale...

użytkownik usunięty
Cudzoziemka87

Pewnie, że fajnie. :) Ale mi się wydaję, że trochę z tym wystrojem przesadzili. Nowoczesne wnętrza, nowe sprzęty. Fajnie się ogląda i ładnie to wszystko wygląda. Ale wg mnie gryzie się ze stwierdzeniem "losy bohaterów w jednym z toruńskich szpitali". Wystarczyło, żeby zmienili nazwę szpital na prywatna klinikę i od razu inaczej by się oglądało. Ale wydaję mi się, że po obejrzeniu paru odcinków przestanę na to zwracać uwagę. :D

ocenił(a) serial na 7

Wiadomo :) Ale to serial. Za to Warszawski szpital przedstawiony realnie :)
Wkurza mnie to, że ludzie porównują do Chirurgów, bo ja podobieństwa nie widzę, po za tym, że bohaterką jest kobieta.

kwaskowa

podobny szpital do tego udającego w Toruniu jest w Warszawie przy Madalińskiego.

ocenił(a) serial na 7
fargo4

No to git, że są takie w Polsce. Ja mieszkam w Gorzowie, szczycić się nie ma czym po za komentowaniem beznadziejności personelu i jaj typu : Babka przyszła na amputacje prawej, a obudziła się po zabiegu bez lewej -.-

kwaskowa

Taki mały off top, co do Gorzowskiego szpitala to dopiero teraz się zaczynają tam u nas prawdziwe jaja z nowym dyrektorem..
Ehh żeby to wszystko było takie ładne i proste i nieuwikłane politycznie w rzeczywistości jak tu w serialu :/

ocenił(a) serial na 1
kwaskowa

Gucio prawda ze są takie szpitale dla mas. Szpitalom miejskim i Zoz-om bliższy jest serial Daleko od noszy. O 12 w południe lekarza ze świeczka szukać bo większość prywatę robi w swoich gabinetach. Ten serial jest tak nierealny że powinien być w kategorii S-F, tak jak większość produkcji serialowej TVN-u

ocenił(a) serial na 2

Nie widziałem. Typowy polski, durny serialik o "młodych, pięknych, bogatych". Dam 1/10 na zachętę.

ocenił(a) serial na 7
PIOTREKPK19

A który serial dziś taki nie jest? Wszędzie nakręcają jak leci. No dobra, są seriale gdzie jest realnie np. Głęboka woda, Londyńczycy :) Ale teraz wszystko się robi "na bogato", bo takich mamy odbiorców, którzy w chacie nie mają, to na ekranie sobie popatrzą. Smutne, ale prawdziwe.

ocenił(a) serial na 6
kwaskowa

Londyńczycy realny? To chyba nie wiesz jak tu jest :D
Kto Ci zaproponuje pracę i lokum ot tak bez niczego spotykając na ulicy?
Albo odda domek z widokiem na morze bo ktoś tak ma problemy z bylym facetem...

ocenił(a) serial na 7
MonCherry_1986

Nie chodziło mi w tym aspekcie, chodziło mi o to, że nie jest to kompletnie przemodelowany serial na : OJ WSZYSTKO FAJNIE, SUPER, PODANE NA TACY :)

ocenił(a) serial na 6

A ja widziałam szpital na bardzo podobnym poziomie jeśli chodzi o wnętrze, i to szpital, a nie prywatna klinika ;)

Z tych wszystkich porównań do "Grey's Anatomy", które swoją drogą są mało trafione, to akurat szpitale w obu serialach są podobne - supernowoczesne i świetnie wyposażone.

ocenił(a) serial na 4
Perttu

Czołówka jest bardzo podobna do Chirurgów, można powiedzieć, że zerżnięta

ocenił(a) serial na 7
Lynn

Film był kręcony w szpitalu na Lindleja.

https://www.facebook.com/AkademickiSzpitalKliniczny tu jest link do grupy ze szpitalem we Wrocławiu, wg. mnie o niebo ładniejszym ;) i wcale nie prywatnym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones