PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 079
ocen
6,7 10 1 29079
4,0 2
oceny krytyków
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

I innych zagranicznych bardzo ciekawych seriali które jeszcze mają jakąś fabułę
serial jest niezły tvn chce dobić ,,NDINZ'' lepszymi aktorami Lepszymi ? cóż raczej nie
ale po prostu aktorzy częściej widywani ostatnio w produkcjach tanich produkcjach .

użytkownik usunięty
OptimusPrimefilmaniak

Ty to się lepiej naucz interpunkcji (to np. kropki i przecinki).

ocenił(a) serial na 5

Nie pouczaj gówniarzu
I innych zagranicznych bardzo ciekawych seriali które mają jeszcze jakąś fabułę.
Serial jest niezły tvn chce dobić ,,NDINZ'' lepszymi aktorami , LEPSZYMI ?cóż raczej nie .
Ale aktorzy po prostu częściej widywani ostatnio w produkcjach ,tanich produkcjach .
Muszę się przyznać że zawsze miałem w interpunkcją problemy za czasów szkoły ,
teraz okazuję się ze , problem cały czas trwa [chociaż nie zawsze ]
Pewnie uznałeś\aś że, się ,,czepiam'' być może ale to po prostu prawda o teraźniejszych serialach .

użytkownik usunięty
OptimusPrimefilmaniak

Przed kropką lub przecinkiem nie rób przerwy.

ocenił(a) serial na 5

Mam 29 lat i będę pisać jak chcę, nawet z najgłupszymi błędami ortograficznymi i nawet bez interpunkcji .
Alfa i omega się znalazła.

użytkownik usunięty
OptimusPrimefilmaniak

Nie, żeby zaraz alfa i omega, ale Polak, piszący w swoim ojczystym języku.

ocenił(a) serial na 5

z tym się zgodzę,ale ja w Polsce się tylko urodziłem i za dużo nie chcę mieć wspólnego z tym krajem
wyjechałem z polski jakieś 17 lat temu kiedy miałem 12 lat .

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 5

o serialach i filmach masz zerowe pojęcie

użytkownik usunięty
OptimusPrimefilmaniak

Hahahahahahahahaah! Ja?! Chyba raczej ty...

ocenił(a) serial na 5

jedyne co oglądasz to tanie produkcje disneya i kilka seriali

użytkownik usunięty
OptimusPrimefilmaniak

Niektóre seriale Disneya są akurat ok, np. ,,Nie ma to jak statek", a seriali i filmów oglądam więcej, tylko wszystkich już nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 5

Reasumując powiem to w twoim języku ,,żal '' [słowo to przyniósł ostatnio mój syn ze szkoły, od kolegów, którzy przynieśli je z podwórka które je chowa ] mi ciebie idź z tego forum i nie grzesz więcej, wybaczam i żegnam.

użytkownik usunięty
OptimusPrimefilmaniak

Te zdania powinny być skierowane do ciebie.

użytkownik usunięty

Zamknijcie japy!!!

dokładnie, dziecinada : | Ja rozumiem, po to jest forum, żeby dyskutować, ale nie na jakieś durne dyskusje, nie wiadomo o czym ;/

ocenił(a) serial na 5
seto_filmweb

Dziecinada ? Słowo chyba skierowane do pana alexa

użytkownik usunięty
OptimusPrimefilmaniak

Żal mi ciebie, naprawdę.

ocenił(a) serial na 5

Nie wiem kto ci dał dostęp do komputera
Masz irracjonalne podejście [ do wszystkiego]

użytkownik usunięty
OptimusPrimefilmaniak

a ten dalej swoje, piszcie sobie na PW

ocenił(a) serial na 10

Jeżeli nie miszkałeś w polsce przez(zakładam długi czas) to co cię obchodzi Polska telewizja skoro nie chcesz mieć nic z Polską doczynienia. Jeżeli krytykujesz już ten serial to powinieneś mieć chociaż minimalną wiedzę na jego temat.

użytkownik usunięty
Djana3

Właśnie.

ocenił(a) serial na 6
Djana3

Ale o co wam chodzi, człowiek po prostu dzieli się swoją opinią a ten wyżej nie wiadomo z jakiej paki wyskakuje z niepoprawną interpunkcją. Chyba nie miał już żadnego konstruktywnego argumentu :)

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
OptimusPrimefilmaniak

Kończę dyskusję z tobą, bo twoje wypowiedzi na ten temat są żałosne. Niby nie mam pojęcia o filmach i serialach, a tak naprawdę to ty nie masz (sądząc po tym, co piszesz). I skoro nie chcesz mieć z Polską nic wspólnego, to po co oceniasz i komentujesz nasze seriale? Żal mi ciebie.

ocenił(a) serial na 5

nie ma sensu odpisywać na twoje odpowiedzi
Jesteś jeszcze dzieckiem, za 19 lat trafi ci się ktoś taki jak ty w tej chwili ,twoja reakcja będzie taka sama jak moja.
A czepiać się interpunkcji [o niej lub o jej braku ] jest żałosne ponieważ nie od tego jest filmweb
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
OptimusPrimefilmaniak

wcale nie taka tania hehe.. przyjemnie sie oglada i ekipa też udana. zobaczymy jak sie rozwinie.. ogólnie na plus

użytkownik usunięty
kusicielka1

Właśnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones